Jump to content

42. Ina Delta Rally 2016.


Seb

Recommended Posts

 

Bertol...mislim da vise nema isprike, od iduce godine voziti "za pravo"!!! Pa ides bolje od pola prvenstva, a sigurna sam da ovo u nulama nije sto posto dano...

 

Bertol se uvijek dobro vozio steta sta se ne ulovi za ozbiljno par trka bar sa nekim ozbiljnijim autom onako za svoj gust :thumbsup:

 

hvala na pohvalama :)

 

ah neznam kaj bi reko... ovo vozim onak za svoj gušt... više je razloga zašto... da se pravo utrkivam mislim da nebi tako uživo, bio bi napetiji, nervozniji i neznam kaj dalje... bar sam bio dok sam vozio za pravo

sve bi mi bilo skuplje...od toga da moram imat prave gume za sve uvjete koje koštaju hvala bogu podosta... moraš imat neki tim za pratnju na rallyu.... auto je ajde sada složen za GrN i dobio je knjižicu ali trebalo bi ga još malo ozbiljnije pretrest i napravit sigurnijim tj pouzdanijim... onda treba odpljeljat cijelu sezonu što opet iziskuje vremena a ni meni ni suvozaču nije to baš jednostavno jer imamo svoje firme i nemožemo baš toliko izostajat... na kraju suma sumarum evo prošla Delta i ko sad zna da je Šebalj pobjedio, di i ko o tome priča, itd... ovak se ja odpeljam za svoj gušt, tokom vožnje kad se umorim popustim gas pa za publiku stisnem malo i tak... a i meni su već 44 na leđima i nisam više baš tak fit i oran za juranjavu...

Link to comment
Share on other sites

Kako se novi ovjes pokazao

 

dobro ali se treba naučit set-upirat ga a to mi ide na živce...međutim na 3. brzincu ničim izazvan je puko zadnji desni... u biti se odšarafio vrh di je šteler za kompresiju i glava di prolazi vijak...poslje 4. brzinca smo odjurili doma kod mene i zamjenili zadnje amortizere sa starim Osravom da možemo završit rally

največe razočaranje su mi bile gume...Federal cestovni poluslick potpuno novi je bio ko neka zimska guma...sa istom gumom sam vozio prošle godine samo su bille odrundale ko zna kolko Grobnika i rally Kumrovec i držale su 5 puta bolje nego ove... u petak kod Bundeka sam vozio 2-3 sekunde sporije po krugu nego prošle godine

34oez5u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...