Jump to content

lož ulje u JTD


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

ja sam tocio u 2.4 jtd i nema nikakve razlike, mislim da ti je to samo u glavi :)

 

cak sam cuo od jednog covjeka da postoji neka homemade kemija koja se pomjesa s ložom da joj makne tu crvenu boju :)

ali nikad nisam uspio doci do recepta

 

postoji da. žličica jogurta i pomiješat, ili crnilo od sipe i totalno zacrni i ne može se otkrit. meni je nono prodavao te šprehe. ovo sa crnilom od sipe stvarno uspijeva i totalno zacrni, a sa jogurtom nisam probao ali oću jer imam litru lože baš doma, pa ću malo ekperimentirat. u slučaju da uspijeva nadam se da ne šteti motorima. ja ionako vozim stari kombi c25 pa mi nije bed trpat unutra i igrat se sa takvim stvarima, ali ne preporučam tako nešto na novijim motorima.

Link to comment
Share on other sites

postoji da. žličica jogurta i pomiješat, ili crnilo od sipe i totalno zacrni i ne može se otkrit. meni je nono prodavao te šprehe. ovo sa crnilom od sipe stvarno uspijeva i totalno zacrni, a sa jogurtom nisam probao ali oću jer imam litru lože baš doma, pa ću malo ekperimentirat. u slučaju da uspijeva nadam se da ne šteti motorima. ja ionako vozim stari kombi c25 pa mi nije bed trpat unutra i igrat se sa takvim stvarima, ali ne preporučam tako nešto na novijim motorima.

 

Nekako mi je to nevjerovatno

Bocica od 2dcl. boje pofarba cjelu cisternu (cca 30 000 litara) onda si mozes pretpostaviti koliko je jak koncetrat..

Link to comment
Share on other sites

pa to crnilo bi mozda i pofarbalo ali cemu to? zbog murje? pa kaj oni samo po boji mogu skuzit na sta dimis ili?

 

to sam ija razmišljao, vjerojatno horatio kein ima bolja rješenje tako da nemoš sakrit sa sipama i tim glupostima! to se možda nekad moglo u yugi, al danas brijem da te fore sa farbanjem ne prolaze.

Link to comment
Share on other sites

Pa ide slabije - ne puno al ono ko da mu fali 5-10 konja

Mislim da je tak bilo i sa ovim sta je u 156-icu 1.9 JTD tocio

 

upravo to......kao da fali 10 PS...al to RAPID otklanja:lol:

 

uglavnom, danas na autoputu mu je dost trebalo da nabere brzinu, nije zivahan ko prije al jos uvijek ide 230 ( po cajgeru ):cheer:

Link to comment
Share on other sites

pa to crnilo bi mozda i pofarbalo ali cemu to? zbog murje? pa kaj oni samo po boji mogu skuzit na sta dimis ili?

 

Po boji ce odmah skuziti jer cim ga izvade iz tvog filtera znaju o cemu je rijec

Ali naravno da to nije dovoljno da ti dokazu vec u kombiju istine naprave laboratorijski test i tocno znaju sta si ulio.

Link to comment
Share on other sites

upravo to......kao da fali 10 PS...al to RAPID otklanja:lol:

 

uglavnom, danas na autoputu mu je dost trebalo da nabere brzinu, nije zivahan ko prije al jos uvijek ide 230 ( po cajgeru ):cheer:

 

Iskreno,to me cudi.Frend ima istog Audi-a poput mog i toci od kad ga je kupio lozu. Auto juri ko blesav i u spici (po cajgeru) je brzi od mog. Moj pokaze 235 km/h,a njegov nesto preko 240 km/h. Do sad,a napravio je preko 40 000km nije imao nikakvih problema zbog loze.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno,to me cudi.Frend ima istog Audi-a poput mog i toci od kad ga je kupio lozu. Auto juri ko blesav i u spici (po cajgeru) je brzi od mog. Moj pokaze 235 km/h,a njegov nesto preko 240 km/h. Do sad,a napravio je preko 40 000km nije imao nikakvih problema zbog loze.

 

neznam, mozda jel JTD ima common rail pa zato, auto mi ne dimi, tj. dimi kao i prije dok je RAPID ukljucen........

Link to comment
Share on other sites

upravo to......kao da fali 10 PS...al to RAPID otklanja:lol:

 

uglavnom, danas na autoputu mu je dost trebalo da nabere brzinu, nije zivahan ko prije al jos uvijek ide 230 ( po cajgeru ):cheer:

 

ovo moze bit i manji tlak i puno toga... nije do goriva, moj tdi napravio jako puno na lozu i nikad nista, a ide isto, cak sam ga probao na diesel i eurod vozit jedno vrijeme al tak isti k... jedino je na tifonovom eurod dimio ko sumanut... :D

Link to comment
Share on other sites

cek cek...ko cip?! il ko ona varalica za PD nesto? nisam jos ovo vidio...jel to bas nesto posebno za jtd ili? uvjek 30 ks gore ili? cijena??

 

kolko sam ja skuzio RAPID je varalica i mislim da je samo za JTD, takakv spoj je za motor!

mozes si nastimat mapu pa ti daje koliko hoces:cheer:

ja sam kupio od frenda jer je on prodal svoju alfu pa sam dobio za sitne novce, inace je nov cuo sam oko 400 E

Link to comment
Share on other sites

nebi, jer se cip ne preporuca ako garis auto do do kraja kolko ide, ovak zgasim rapid i gazim ga do kraja:thumbsup:

a ono...vozim vecinu po gradu...rijetka su mjesta da ga bas ubijam u crveno...

 

a ako je RAPID uvjek ON jel to problem neki za motor?

 

i kak to ide obzirom da je ista mapa a sa cipom se svaki auto radi recimo individualno!?

Link to comment
Share on other sites

a ono...vozim vecinu po gradu...rijetka su mjesta da ga bas ubijam u crveno...

 

a ako je RAPID uvjek ON jel to problem neki za motor?

 

i kak to ide obzirom da je ista mapa a sa cipom se svaki auto radi recimo individualno!?

 

meni je to ugradio decko sa foruma tu, SEB ( Bertol automobili ), nije problem nikakaav za motor al ono reko je da ga bas ne drzim 2 cuke bez prestanka na 230, te seme kuzis?

 

auto ide OSJETNO bolje, puno bolje, jer je mapa napravljena bas za moj motor 2.4!

 

decko od kojeg sam kupio RAPID je imao isti motor ko i moj tak da mapu nisam ni dirao:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...