Jump to content

Audi a8 se gasi


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Nije ni jedan od tih auta loš, pogotovo ima benzinaca koji imaju malu kilometražu Ali bilo što da prdne košta dosta naspram drugih auta.

Je da a8 je veći ( ne znatno ) i luksuzniji ( tu se vidi dosta velika razlika ali opet i moj auto ima sve što treba u ovoj opremi koju ja imam) od moje superbice a opet održavnje mi je dosta jeftinije

Link to comment
Share on other sites

Prekrasni su to auti, imaju opreme da se zasereš (tipa ono paljenje na otisak prsta itd), i dalje su pojava na cesti ali ja sebi (baš za voziti ne preprodati) nebi uzeo auto koji u 10god izgubi 85-90% vrijednosti, to sam se uvjerio s svim onim 7icama i CLovima, svaka sitnica je 500+€ a takvih sitnica ima beskrajno i stalno još nešto zaje...

Link to comment
Share on other sites

Jebiga kad se sve nekako veze jedno za drugo. Ja sam odjednom rijesio sve (kompletno svi moduli/kompovi od gepeka pa do fara, kompletno sve mehanicki, ostalo par estetskih sitnica) sada me nebi trebalo nista iznenaditi. Evo znao je preko noci pasti par centimetara i zamjenio naprijed amortizere, sredio ventile, kompresor i cijevi za distribuciju zraka. I sada nema problema. Problem je sto takve stare aute uzima ekipa koja vozi par mjeseci i onda prosljedi dalje u gorem stanju nego je bio i uglavnom se voze od kuce do birtije da se vidi.

Sto se tice pada vrijednosti, imam racun, placen je 1 270 000kn. Sada vrijedi ovih 70t kn...

Link to comment
Share on other sites

Drago i MaxSt su mi u vise navrata objasnjavali zasto vole/voze takve aute... jednostavno za svoju lovu (100000 kuna primjer) zele imati ogroman premium auto visoke klase sa svom mogucom opremom, velikim motorom, automatikom... a ne Astru karavan 1.7 ili Touran 1.6tdi...ili Passat trendline star 4-5 godina.

 

Nije moja filozofija ali kuzim ljude. Uostalom...mislim da je Drago u ovaj A8 od kupnje ubacio jos bar 50% vrijednosti auta da bi bio 10/10...

Link to comment
Share on other sites

Drago i MaxSt su mi u vise navrata objasnjavali zasto vole/voze takve aute... jednostavno za svoju lovu (100000 kuna primjer) zele imati ogroman premium auto visoke klase sa svom mogucom opremom, velikim motorom, automatikom... a ne Astru karavan 1.7 ili Touran 1.6tdi...ili Passat trendline star 4-5 godina.

 

Nije moja filozofija ali kuzim ljude. Uostalom...mislim da je Drago u ovaj A8 od kupnje ubacio jos bar 50% vrijednosti auta da bi bio 10/10...

 

Ja sam osobno na vožnji i na preprodavanjima "takvih" automobila samo zaradio novce... A8 2005. za s320cdi, njega za s500 , njega za e65.. i uvijek u plusu.. kvarovi su bili minimalni za aute te starosti i klase.. ali sam u svakoj zamjeni izvukao dobru nadoplatu tako da mi je sve to predstavljalo i gušt svojedodbno... sad se vozim u raspadnutom Cliu 1.2. glumim nekakav razum i skromnost te nisam sretan hahaha

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...