Jump to content

Audi a8 se gasi


Recommended Posts

Imam problem sa autom, a trenutno sam na skijanju u Francuskoj i u subotu bi trebao nazad doma :D.

Uglavnom odjednom je počeo da se gasi. Znaci upalim ga i radi nekih 20-a sekunda i ugasi se. Odmah nakon toga ga upalim i

opet radi nekih 20-ak sekundi i ugasi se. Nebitno je li u leru ili vozim.

Ne javlja nikakve greške.

Šta može biti? Ovdje nema baš servisa.

Auto je Audi A8 3.7

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Meni je svejedno jeli radi na leru ili vozim pod opterecenjem. Dok radi ide normalno i onda izgubi snagu i ugasi se.

 

i dalje mi smrdi da nesto s dovodom goriva ne stima....jesu bili jaki minusi? da se nesto nije smrznulo

Link to comment
Share on other sites

Misliš? Valjda bi javia nekakvu grešku onda.

 

Ne znam na A8 posto ga nisam imao, ali neke greske se ne vide na komandnoj ploci. Bilo bi super kad bi kvar bio jednostavan poput pumpe benzina. Posto nema bas servisa kako kazes, gdje i kako to namjeravas promijeniti?

Link to comment
Share on other sites

misliš da preljevna pumpa jebe, nek proba natankat do vrha

 

Obrnuto, ispada da auto radi na preljevnu pumpu (jer je spojena na glavnu) koja radi 20-ak sekundi svaku put nakon paljenja.

Istekat cu glavnu pumpu i probat upalit auto pa cu vidit.

Link to comment
Share on other sites

Za velike greske javlja, jebe te neka "sporedna". Treba pregledati osigurace i releje. Za pumpu ti je ispod volana. Moras skiniti obje prednje lajsne da bi mogao doci do sarafa za donju oblogu. Uglavnom, nije bas za raditi dok si na skijanju... najbolje platiti dijagnostiku u servisu pa znas za dalje

Link to comment
Share on other sites

Nije smrzlo, benzinac je.

Mislim da mi je otisla pumpa goriva, da upali ovih 20 sec na drugu pumpu i kad ona prestane radit da se ugasi..kao na onom linku sta je stavia Insane..

Narucia sam ovde drugu pumpu pa cu je prominit, ako ne morat cu slepat do servisa..

Link to comment
Share on other sites

Nije smrzlo, benzinac je.

Mislim da mi je otisla pumpa goriva, da upali ovih 20 sec na drugu pumpu i kad ona prestane radit da se ugasi..kao na onom linku sta je stavia Insane..

Narucia sam ovde drugu pumpu pa cu je prominit, ako ne morat cu slepat do servisa..

 

Možeš li probati promijeniti konektore (ili napaviti bypass na žicama) od pumpi pa da ti ova druga pumpa radi cijelo vrijeme? Vjerujem da bi imao prilično samnjenu snagu auta, ali bi se mogao voziti, pa makar do tople garaže.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...