Jump to content

E.S.E.J. Project


DarioB

Recommended Posts

Imam ja. Ne lijepih. Frend je kupovao focusa. I bas ne kuzi kaj treba i kak gledat na autu. I veli on meni super fokus 2013 god. 80kkm, 1.6 115ks ili 120 zaboravio sam vec. I nek idem s njim jos jednom pogledat auto. Dodjemo tam a ono cirkus. Lakirano prednji kraj cijeli, zadnji desni bok otpada bezbojni. Auto na vozacevim vratima nema kedere, mrtvo s rupama, doslovce nema kedera, nutra sve nekaj pogrebano... bacim pogled na ostatak auti tamo parkiranih i ista stvar. E sad. Velimo covjeku da ako moze, da bi auto furali u grand auto na provjeru. Da da... nema problema. Javite se iduci vikend dok mi se oslobode pp tablice. Iduci vikend on nema pp tablice. Ne slobodne nego ih nema uopce i nek tovarimo auto na slepu. Reko moze auto na slepu i ako ovi u GA ne odobre auto i auto je bio u karambolu vi placate slepu. E sad nemre ni tak. Vali onda sjedni pa ga vozi u GA, bez tablica. Reko sjedni ti pa nam ga dopeljaj. Je pa nece on riskirat kaznu ? uglavnom ovaj moj je zagrizao jer je auto imao dosta opreme i jaci 1.6 motor. Na kraju sam ga odgovorio. Nasao je auto u zvamu kak spada.

Edited by m3 power
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...