Jump to content

Set za spuštanje


Recommended Posts

To su samo stangice koje stavis umjesto standardnih. Zavar senzor i nizi si nekih 2cm u dynamicu. Imas jeftinije po ebayu

Zavar senzor? Ne razumijem, znam da ima na ebayu duplo jeftinije. Pise da moze 5 do 8 cm, jel to moguce?

Link to comment
Share on other sites

Zavar senzor? Ne razumijem, znam da ima na ebayu duplo jeftinije. Pise da moze 5 do 8 cm, jel to moguce?

8cm kada si stavio na dynamic? To je onda jako jako blizu guma... ne znam bas da toliko spusti...

 

Imas dolje kod zracnog amortizera senzor visine auta na kojem je takva stangica, ona ga pomice gore dolje i tako ocitava visinu

 

99162f793587d2319f090201f3291e29.jpg

 

Senzor i stangica su pod 13

Link to comment
Share on other sites

Imam ja te stangice. Stavio sam na a7, ali kad su gore 21" felge mi je strugalo kad mi je bio pun auto pa sam ih maknuo. Mislim da je bio i problem jer nisu bile baš precizno napravljene pa je postojala razlika u visini na lijevoj i desnoj strani. Uglavnom je to super fora i malo spretniji mehaničar montira to za 15-20min

Link to comment
Share on other sites

Mozes i spustiti auto preko dijagnostike. Imas adaptaciju ovjesa i tu ga zavaras za koji centimetar. Ustvari za koliko hoces. Kazes mu da je visi nego sto je pa ga spusti. Slikam svoj sutra. Imam dva prsta prostora izmedju gume i blatobrana

Za staviti stangice treba doslovno 10sek po tocku kad ga dignes na dizalicu

Edited by gmajna
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...