Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

@Tuco isto ucesce. Ja kad sam se raspitivao trazio sam operativni. I zove me lik iz PBZ leasinga i veli zasto operativni. Reko zbog rate. Kaze ajd posaljem vam ponude pa cete vidjet. I fakat, financijski je doslovno par kn bio vise, onak 20ak kn, a bez ostatka, sa zadnjom ratom auto je moj naspram operativnog gdje bi jos imao par soma eura ostatka.

Provjeri si to i obavezno zovi PBZ, meni je ovo treci leasing i do sad najbolja iskustva s njima, brzo odgovaraju i sve super.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DarioB said:

Gledas brutto cijenu pa kod nas ne placas PDV

 

Ali nije mi jasno kako ti se da placat ostatak rate za "sluzbeni" auto.

Imas doma TT za gust, kupi neki normalan auto  koji ulazi u rate koje ti plaća preduzeće.

 

4 hours ago, BM0021 said:

Jos da je to auto koji vozis za posao do ureda a ostalo za sebe ajde ali auto koji ce se drljati po zemljama 3.svijeta :D

 

 

A kaj mogu dobit za 300€..mogu uzet Clia sa 65 ks

 

 

To će mi bit uz poslovni i obiteljski auto jer TT je vikend auto zato gledam da bude nešto više klase

 

 

 

Zato sam i otvorio topic da mi pomogne odlučit kaj da uzmem jer sam u nedoumici

Link to comment
Share on other sites

Imam ja svoja 3 favorita a to su trenutno Audi A4 Allroad, Volvo V60 i Mazda 6

 

Ja stvarno ne znam kaj mogu dobit za 300€ mjesečno..osim Dacie

 

 

Mogli bi sad preimenovat topic..auti za 300€ mjesečno..baš me zanima kaj bi se tu skupilo  :D

Link to comment
Share on other sites

 
 
A kaj mogu dobit za 300€..mogu uzet Clia sa 65 ks
 
 
To će mi bit uz poslovni i obiteljski auto jer TT je vikend auto zato gledam da bude nešto više klase
 
 
 
Zato sam i otvorio topic da mi pomogne odlučit kaj da uzmem jer sam u nedoumici
U slicnoj sam situaciji, gledaj malo povrate iz renti koji sada idu ima svega
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Fredy said:
15 hours ago, Tuco said:
 
 
A kaj mogu dobit za 300€..mogu uzet Clia sa 65 ks
 
 
To će mi bit uz poslovni i obiteljski auto jer TT je vikend auto zato gledam da bude nešto više klase
 
 
 
Zato sam i otvorio topic da mi pomogne odlučit kaj da uzmem jer sam u nedoumici

U slicnoj sam situaciji, gledaj malo povrate iz renti koji sada idu ima svega

 

 

A gdje to gledaš?

 

Svaka auto kuća ima svoje ili ?

Link to comment
Share on other sites

Sad se love pozicije, meni je zasada focus iz 2017 business paket tdci favorit za 119 000 kn, cca 4000 km. Cekam I neki info sa drugih povrata leasinga tamo navodno ima svega znat cu ovih dana vise. Ako koga zanima ovaj auto javite ima vise komada

Link to comment
Share on other sites

Eno danas čitam novi 5008 krece od 190tkn, solidan komad auta a obzirom da je pužo sumnjam da je neudoban
 
Xtrail ovaj zadnji skroz ok izgleda a isto je jeftiniji

Da, ali sa 1.2t PureTec 3cyl 130ks motorom...fala ne bi..iako mi izgleda odlično...nisu mi jasni, na takvom komadu pleha ipak treba 4cyl i bar 1.4/1.6 turbo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oni pisu kg... " Putting that 130bhp 1.2-litre up against a seven-seat crossover sounds like a tragically uneven match, but the plucky little motor overcomes your preconceptions.

It lightens the 5008 by 230kg versus the big diesel auto, too. So the suspension is more fluent, the ride definitely better and the whole car more harmonious."

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, BM0021 said:

Izgleda tragično ovako na papiru ali top gear kaze da se dosta bolje vozi s tim motorom jer je 230kg laksi od hdi i to u nosu, meni je veca glupost da uopce nema verzije s awd.

 

zakaj awd u family monovolumen? U cc1 je je izlozen, kanturina, kaj ce takvom autu awd?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...