Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

 

 

 

 

 

Znam..znam..sve jasno..strah me sve te tehnologije u Opelu..nisu oni navikli radit sa tom tehnologijom     

 

 

 

 Ma ne brini, tek nakon sto su launchali insomniu ih je kupio psa

 

Btw pojavio ti se jedan a4 avant na lageru za 305k prosli tjedan i imaju ti na a4 sada dobru ponudu za onaj drugi paket opreme iznad ultra. Je da je overpriced skoda ali dobar je deal. Mislim da sam bas dobrog za 342 iskonfigurirao, ali nisam ni trazio ponudu dalje da vidim koliko su fleksibilni.

 

E da i stigao mi danas newsletter od tomica - imaju za pravne osobe 20% popusta. 318d karavan ti je 390k bez popusta sa edition sportline (sportski sicevi koza tkanina, sportski volan, parking senzori, tempomat s kocenjem, LED kratka i duga svijetla, 17") automatic, navi. Skini 20% i debelo u budjetu.

 

Jedino kaj moras čekati, ali ima gro novih X1 na lageru

 

F31 ti je na redizajnu dobio novi ovjes (bitno bolji), gen 2 zf 8spd automatic 8H50, led umjesto xenon i potpuno novi motor B47 (stari je N47). 2018my je dobio i novi infotaiment sa boljim bluetoothom i brzim procesorom to nekim connected funkcijama.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bez ljutnje, ali dat 300+ tisuca kuna za Bilo koju Mazdu, Skodu, Opela, Toyotu ili bilo koji drugi slican auto a da nije neka posebna edicija je stvarno too much. Racunaj da ces tog Opela na akciji moci dobiti za malo vise od 200 tisuca za godinu dana.
Cisto kao primjer, susjed je uzeo u 12/17 Passata R line optika, 2,0 tdi 150 ks, oprema boli glava, virtual cockpit i sve djidje midze , osnovna cijena 325.000, dobio ga za 265.000, vidio racun. I to je po meni max koji bi da mogu dao za auto te klase.
Da dam vise morao bi imati rucicu koja mi cese jajca dok vozim, ali to je samo moje misljenje.
Ja bi isao na premium , znaci Audi ili Bmw. Zamisli koliko ces na Insigniji izgubit za te 2 godine!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dečki malo ste zabrijali..bez ljutnje.

 

Nitko ne daje 300.000+ kn za Mazdu.

 

Mazda 6 sa Attraction paketom opreme se može dobiti za 230.000kn tak da ne znam o kakvih vi 300.000 pričate.

 

 

Opel Insignia je 276.000 kn poprilično natovarena opremom.

 

EDIT:

 

I vidim da neki ne čitaju..ja nemam vremena čekat godinu dana da autu padne cijena, meni trebao auto sad odmah u roku 5-10 dana a ne mjeseci

Edited by Tuco
Link to comment
Share on other sites

Slazem se skroz, za te pare samo premium. 
 
Ima tih makina po par mjeseci starih, nakrcanih do ibera i unutar budjeta a za 60-70k km godisnje, uopce ne bi razmisljao u kojem bi se autu radje kotrljao. 
 
Recimo ovaj bijeli..
 
https://www.dasweltauto.hr/detail/1115000198?carId=1115000198&brand=audi


Odlican i iznutra i izvana

I onda ga useru s tim malim pimpekom od auspuha
Link to comment
Share on other sites

Dečki malo ste zabrijali..bez ljutnje.
 
Nitko ne daje 300.000+ kn za Mazdu.
 
Mazda 6 sa Attraction paketom opreme se može dobiti za 230.000kn tak da ne znam o kakvih vi 300.000 pričate.
 
 
Opel Insignia je 276.000 kn poprilično natovarena opremom.
 
EDIT:
 
I vidim da neki ne čitaju..ja nemam vremena čekat godinu dana da autu padne cijena, meni trebao auto sad odmah u roku 5-10 dana a ne mjeseci
Citamo , citamo ali i dajemo misljenja, s obzorom da si javno pitao sto i kako. I da se ne zajebavamo previse, ti ne kupujes ni kucne papuce ako nisu dizajnerske tako da Insignia i Mazda otpadaju definitivno jer su preobicne za tvoj ukus i imat ce ih svaka susa. Od tebe bih ocekivao da das 300+ tisuca za nekog Minija ili tako nesto da budes jedinstven. Vidjet cemo po odabiru jesam li bio u pravu!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, problemator said:
3 hours ago, Tuco said:
Dečki malo ste zabrijali..bez ljutnje.
 
Nitko ne daje 300.000+ kn za Mazdu.
 
Mazda 6 sa Attraction paketom opreme se može dobiti za 230.000kn tak da ne znam o kakvih vi 300.000 pričate.
 
 
Opel Insignia je 276.000 kn poprilično natovarena opremom.
 
EDIT:
 
I vidim da neki ne čitaju..ja nemam vremena čekat godinu dana da autu padne cijena, meni trebao auto sad odmah u roku 5-10 dana a ne mjeseci

Citamo , citamo ali i dajemo misljenja, s obzorom da si javno pitao sto i kako. I da se ne zajebavamo previse, ti ne kupujes ni kucne papuce ako nisu dizajnerske tako da Insignia i Mazda otpadaju definitivno jer su preobicne za tvoj ukus i imat ce ih svaka susa. Od tebe bih ocekivao da das 300+ tisuca za nekog Minija ili tako nesto da budes jedinstven. Vidjet cemo po odabiru jesam li bio u pravu!

 

 

 

Drago mi je pročitati da ima ljudi koji nemaju život pa prate moj i znaju kaj ja volim i kakav mi je ukus..

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne brini se ti za moj život, meni je i vise nego dobro, ali ja definitivno nisam pasteta koja svaki puta kada ima priliku da do znanja kako je drugaciji od ostalih. I pri tome ne mislim da je lose bit drugaciji, ali kod tebe je to izrazito bitno da naglasis. Ne znam te osobno, ali na temelju zadnjih 10 godina foruma to je moje misljenje i vjeruj mi da nisam jedini cije je takvo. Nije mi samo jasno sta se odmah pizdis ko neko dijete

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, problemator said:

Ne brini se ti za moj život, meni je i vise nego dobro, ali ja definitivno nisam pasteta koja svaki puta kada ima priliku da do znanja kako je drugaciji od ostalih. I pri tome ne mislim da je lose bit drugaciji, ali kod tebe je to izrazito bitno da naglasis. Ne znam te osobno, ali na temelju zadnjih 10 godina foruma to je moje misljenje i vjeruj mi da nisam jedini cije je takvo. Nije mi samo jasno sta se odmah pizdis ko neko dijete

 

to se vidi godinama da se snobovski postavlja prema drugima, nista novo. A i sa zadnjim komentarom je to jos jednom potvrdio. Sad cekaj da meni napise da sam nesposoban zivjeti u hr pa sam zato morao u kanadu. To mu je inace argument cim dodje do neke rasprave.

 

i dobro mu je @Goertosing napisao, proslo je vec valjda 3 tjedna od pocetka teme, mogao je vec po narudbi imati auto u rukama. Slatke muke.

Link to comment
Share on other sites

Just now, TomiTraktor said:


 

 


To nije auto po narudjbi nego auto sa centralnog lagera negdje u europi.

Ali ovo sa paketima i bojama - tipicno japanski i koreanski. Nemas ti sta raditi auto sebi kako ti hoces nego biraj paket 2 ili 4 :)

 

 

 

Po narudjbi je u smislu nemamo kod sebe na lageru trenutno, narucit cemo vam ;)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, problemator said:

Ne brini se ti za moj život, meni je i vise nego dobro, ali ja definitivno nisam pasteta koja svaki puta kada ima priliku da do znanja kako je drugaciji od ostalih. I pri tome ne mislim da je lose bit drugaciji, ali kod tebe je to izrazito bitno da naglasis. Ne znam te osobno, ali na temelju zadnjih 10 godina foruma to je moje misljenje i vjeruj mi da nisam jedini cije je takvo. Nije mi samo jasno sta se odmah pizdis ko neko dijete

 

Jel ima negdje topic koji je meni nevidljiv di se analizira kakav sam? Jel ja imam fanove možda? Ajme meni..sav sam se uzje.. sad.. :haha: 

 

3 hours ago, Gabre said:

 

to se vidi godinama da se snobovski postavlja prema drugima, nista novo. A i sa zadnjim komentarom je to jos jednom potvrdio. Sad cekaj da meni napise da sam nesposoban zivjeti u hr pa sam zato morao u kanadu. To mu je inace argument cim dodje do neke rasprave.

 

i dobro mu je @Goertosing napisao, proslo je vec valjda 3 tjedna od pocetka teme, mogao je vec po narudbi imati auto u rukama. Slatke muke.

 

 

Kad bi ti samo znao kolko meni puca ... za tebe i tvog frendića gore navedenog.

 

 

 

 

Isprika svima kaj sam na auto forumu otvorio temu o kupovini automobila, neće se ponoviti ili ako se ponovi računati ću da se uklopim u hrvatske okvire što se financijske vrijednosti auta tiče da se nitko ne bi osjeća manje vrijednim i zapostavljenim.

 

 

 

Auto je kupljen..danas sam ga preuzeo i prezadovoljan sam..jedva čekam raditi puno kilometara s njom

 

DaciaDokker580-01.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Hrdzo said:

Jebeš sad??

 

 

Ne..zadovoljava sve kriterije.

 

 

Buđet je DO 350.000 kn..znači može biti 40.000 / 100.000 ili 350.000

 

Auto je siguran = neće ga nitko ukrast pa je kasko jeftin

 

Boja mi je super..obično su bijele a te su mi ružne

 

Malo troši i servisi su jeftini, čak ne moram ni u ovlašteni servis ići jer nema garancije auto

Link to comment
Share on other sites

Tuco zatamni  sve prozore jer ces inace prijatelje i familiju morat podmitit ako ces htjeti da se voze s tobom.

 

??????

 

A sad idemo dalje sa kupovinom auta, ne jebite decka s njegovim zivotom.

Ima ljudi koji nose Armani i voze Kiu, a ima i placšopingere koji voze S klasu, totalno nebitno u temi o kupovini auta di se čak moze i nekaj pametno procitat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...