Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

1 hour ago, gmajna said:

Trazi skodu na jedan dan. Ja sam otisao do siofoka i natrag. Bilo je dosta da zena i ja kazemo da bi mijenjali a8. Ako imas pse, zaboravi onda na sve sto nije karavan

 

 

Mogu oni na zadnju klupu..nije nužno da mora biti karavan.

 

50 minutes ago, Goertosing said:

Ako kupuješ rabljeni (tipa godinu dana star) onda A4 ili C klasa, jer će za te novce rabljeni imat nešto opreme. Novi za te novce imaju preslabu opremu i onda je bolje ić na Superba

Draže mi je novi jer startam od 0km..za 3 godine bude imao 200.000km pa ide u prodaju ili ranije mijenjam za noviji..ako uzmem rabljeni sa 50.000 budem brzo došao do limita

 

 

44 minutes ago, robert said:

Koja mrtva skoda za 350 k kn

Evo mogu ti dati moju preporuku na A4 odlican je zaista normalno trosi moj sa 190 ks s stronic ide super.

I sta je najbolje odlicno se vozi zaista super.

Skoda ti ima vise mjesta i to pun kufer vise A4 je malo stisnut na zadnjem sjedalu ako ti to nije probme( iskreno mene zaboli za to).

Izmedu skode i passata e tu bi vjerojatno skodu uzeo.

Inace za 350 k kn uzmes A4 da se useres

I da razlika 150 i 190ks je ogromna, 190 ima cak i velika kljesta naprijed

 

Imam već jednog 2.0 sa 184ks i jako malo troši..gotovo ništa.

Najveći problem je to kaj mora biti lager auto jer nemam vremena za slaganje konfiguracije i čekanje 2-3 mjeseca.

 

38 minutes ago, gmajna said:

Ali ovaj a4 je skoro pa basic a4... ok, skoda je crvena i samo radi toga je ne bi uzeo

 

+

Trebali bi staviti da ni nema opcije quattro ako nije s tronic i barem 190ks. Rucni mjenjac mi je pasao samo u a5 3.0 tdi

 

Ali to sam samo ja...

 

26 minutes ago, BM0021 said:

Kaj je ovaj rucni? To nisam skuzio. Ja bi ga zbog toga odma otpisao, nema sanse daily auto da uzmem rucni vise.

 

Mene ne smeta ručni..autoput..bubnem u 6u i tempomat.

 

Bilo bi mi draže da je automatic ali jbg...ovaj allroad nije..dapače da je ne bi bila takva cijena..ni blizu.

 

 

6 minutes ago, biciklist said:

Ovi svi kaj ne vole skodu glasaju za HDZ, zivjela 91. emoji38.png
Al psi, suma i to sve kaj tebi treba, onda A4

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
 

 

 

Psi, šuma su vikend..primarno mi treba auto za vozit...60.000km nije baš malo pa mi treba udoban, pouzdan i siguran auto.

Link to comment
Share on other sites

Probaj kodiaq, obavezno s aktivnim ovjesom. Mene skroz ugodno iznenadio, tak za drljanje svaki dan vrh, mjesta kolko hoces, preglednost, pogon, lako uc i izac...

 

Mislim da je taj kaj sam vozio bio 270t kn, dsg top oprema. 150ks je malo slabasno ali i jaci bi bio debelo ispod granice budžeta

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BM0021 said:

Probaj kodiaq, obavezno s aktivnim ovjesom. Mene skroz ugodno iznenadio, tak za drljanje svaki dan vrh, mjesta kolko hoces, preglednost, pogon, lako uc i izac...

 

Mislim da je taj kaj sam vozio bio 270t kn, dsg top oprema. 150ks je malo slabasno ali i jaci bi bio debelo ispod granice budžeta

 

 

Tražio sam ali nigdje ga nema za isporuku odmah..barem ne na webu.

 

Ili ga ja ne znam pronaći

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tuco said:

Draže mi je novi jer startam od 0km..za 3 godine bude imao 200.000km pa ide u prodaju ili ranije mijenjam za noviji..ako uzmem rabljeni sa 50.000 budem brzo došao do limita

 

imaš ih dosta rabljenih starih do godinu dana koji imaju 15 -20 tkm, to je skoro ko novo a dobiješ dosta opreme u odnosu na novi takav u toj cijeni

pa čak i zadnja generacija E klase iz 2016 s toliko km sa svim davanjima te može ispast do tog iznosa a niti jedan od nabrojanih se ne može ni blizu usporedit s njime

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Goertosing said:

 

imaš ih dosta rabljenih starih do godinu dana koji imaju 15 -20 tkm, to je skoro ko novo a dobiješ dosta opreme u odnosu na novi takav u toj cijeni

pa čak i zadnja generacija E klase iz 2016 s toliko km sa svim davanjima te može ispast do tog iznosa a niti jedan od nabrojanih se ne može ni blizu usporedit s njime

 

Navodno kod operativnog leasinga ti km koje ima ulaze već u km koji su ti limitirani pa onda to malo mijenja na stvari..zato bi radije novog od 0

 

Možda sam u krivu, ne znam. to moram u idući tjedan ispitat malo.

 

 

 

4 minutes ago, gmajna said:

Ima u zubaku u osijeku. Ja sam ostao paf koliko je velik u zivo

Tnx, budem zvao

 

 

1 minute ago, BM0021 said:

Probaj nazvati, cudno mi to. Mi smo isli na put sa 7,8 testnih. Za 370t kn uzmes novi 190ks 4x4 dsg sa poklikanom svom opremom koja se nudi, od virtualne pedale gepeka, radara, bezucnog punjenja mobitela...

 

Navodno da su limit za ovu godinu popunili i ne može se više naručiti.

Link to comment
Share on other sites

nisu mi jasne 2 stvari:

1. kao uvijet se postavlja da ima 2 psa i da se ide u šumu s njima, a u istoj rečenici je 350.000 kuna

2. da je u igri audi koji potencijalno ima brdo nove tehnologije, a cilja se na neki entry model i to s nekim "sport line" paketom u povišenom karavanu

 

uz matrix svjetla, pomoći pri kočenju, masaži sjedala, oni instrumenti koji su ujedno i display za navigaciju i još brdo funkcija i ne znam što sve ne, u igri je oprema koju ima up druge razine

 ili bi uzeo auto iz srednje klase sa opremom dostojnom 21.st (ali onda nije ta cijena ako je nov- gledam po konfiguratoru da nema ni grijane retrovizore) ili bi gledao 2-3 godine stariji, ali quattro bi bio obavezan

 

a za pse bi bila lada niva iz '87-e

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tuco said:

 

 

Mogu oni na zadnju klupu..nije nužno da mora biti karavan.

 

Draže mi je novi jer startam od 0km..za 3 godine bude imao 200.000km pa ide u prodaju ili ranije mijenjam za noviji..ako uzmem rabljeni sa 50.000 budem brzo došao do limita

 

 

 

Imam već jednog 2.0 sa 184ks i jako malo troši..gotovo ništa.

Najveći problem je to kaj mora biti lager auto jer nemam vremena za slaganje konfiguracije i čekanje 2-3 mjeseca.

 

 

 

Mene ne smeta ručni..autoput..bubnem u 6u i tempomat.

 

Bilo bi mi draže da je automatic ali jbg...ovaj allroad nije..dapače da je ne bi bila takva cijena..ni blizu.

 

 

 

 

Psi, šuma su vikend..primarno mi treba auto za vozit...60.000km nije baš malo pa mi treba udoban, pouzdan i siguran auto.

Vrti se jedna 190 quattro na u nekoj auto kuci stalno sa onim ruznim felgama

promjenin felge i gas

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bubi said:

nisu mi jasne 2 stvari:

1. kao uvijet se postavlja da ima 2 psa i da se ide u šumu s njima, a u istoj rečenici je 350.000 kuna

2. da je u igri audi koji potencijalno ima brdo nove tehnologije, a cilja se na neki entry model i to s nekim "sport line" paketom u povišenom karavanu

 

uz matrix svjetla, pomoći pri kočenju, masaži sjedala, oni instrumenti koji su ujedno i display za navigaciju i još brdo funkcija i ne znam što sve ne, u igri je oprema koju ima up druge razine

 ili bi uzeo auto iz srednje klase sa opremom dostojnom 21.st (ali onda nije ta cijena ako je nov- gledam po konfiguratoru da nema ni grijane retrovizore) ili bi gledao 2-3 godine stariji, ali quattro bi bio obavezan

 

a za pse bi bila lada niva iz '87-e

 

Dijagnoza je hrvatski jal ili imaš doktora koji je išao dublje kopat po simptomima?

 

 

Zapravo sad nakon tvog posta osjećam susramlje jer razmišljam o kupnji auta koji nema ni MATRIX svjetla ni masažu siceva i još mislim vozit pse u njemu.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tuco said:

 

Dijagnoza je hrvatski jal ili imaš doktora koji je išao dublje kopat po simptomima?

 

 

Zapravo sad nakon tvog posta osjećam susramlje jer razmišljam o kupnji auta koji nema ni MATRIX svjetla ni masažu siceva i još mislim vozit pse u njemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

ne znam šta reći na ovakvu idiotariju, ali di si našao "hrvatski jal" u cijeloj priči?

tražiš savijet kako potrošiti novce, i uz to imaš limit. i sad se pjeniš kad te netko pita koji k će ti ovo ili ono kad imaš nešto treće. stvarno ne znam kome treba dijagnoza.

idi na mobile.de pa si za isti iznos uzmi limuzinu za grad i karavan za njivu kad si već odabrao a4, mada to nisi još napisao

 

Edited by Bubi
Link to comment
Share on other sites

Ja bi audia. Koliko god je skoda dobra fina i krasna meni to nije to. Od novog superba, nove octavie, stare octavie. Sve je to nekak unutra plasticno, prazno, nabacano. Ekipa veli da je su matrijali isti kao u ostatku vw grupacije ali meni to ne izgleda tako. Nova octavia i moj passat b7. Meni je to razlika nebo i zemlja. Jos kad vidim ove cifre od 300kkn za 2.0tdi octaviu. Nema teoretske sanse.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Operativni leasing ima ogranicenje kod polovnih da ne smiju imati preko 50.000 km prilikom kupnje. I cini mi se da konacno ogranicenje ide na ukupnu kilometrazu.

Sto se tice izbora tih auta najbolje vidi sto ti je najpogodnije za posao, a to su udobnost, polozaj za volanom, oprema koja ima svrhe prilikom putovanja. Klasa materijala u tih 3 godine ne bi trebala puno utjecati na izbor s obzirom da je to voznja po ac koliko kuzim.
Scout ili Allroad po meni i ne nudi nesto puno osim povisenja. Dodatne plastike na tim autima nisu robusne i lako se grebu kao i lak. 4x4 odnosno quattro dobijes i na obicnim modelima.
Kodiaq sigurno ima vecu potrosnju u odnosu na A4 i Superba ako ti to igra uopce kakvu ulogu.

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dario said:

evo ti jedne u jebackoj opremi 

 

scout dsg ,da kupujem ovo bi uzeo bez dvojbe 

 

http://cc.skoda.at/sl-hr/hr_HR_SKODA/C/detail/C20170721890?mgb=357_Octavia Combi&categories=Kombi&sort=totalGrossSum,desc

 

Vidio sam ju i idem ju pogledat uživo iako nisam fan te boje pa sam ju zato stavio po strani.

 

24 minutes ago, Lovrek said:

https://m.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-allroad-quattro-schönau/248654191.html?ref=srp

ne znam koliko ispadne s uvozom, ali to je to po meni....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

 

Ovaj je bomba..i boja koju volim i oprema i sve.

 

 

 

 

Da objasnim o čemu se radi..s obzirom da mi se mijenja opis posla pa sa Hrvatske kao terena počinjem raditi teren SEE iliti jugoistočna Europa potreban mi je auto za vozit između ostalog i Crnu Goru, Albaniju, Bugarsku, Kosovo, Srbiju, Bosnu zato mi ne dolazi u obzir super limuzina koja ima 19-20" felge koja je spuštena ima 300 konja itd itd..

 

S obzirom na ceste ja bi allroada ili scouta jer su malo povišeni, čisto radi uvjeta po kojima se budu vozili.

Buđet ja postavljam jer auto ja kupujem..naravno da bi allroad sa 3.0d bio prvi izbor ali trenutno je van buđeta pa zato gledam ovog socijalnog koje bi ionako nakon 2 godine vratio leasingu i uzeo novog.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...