Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

3 hours ago, Lovrek said:

Rabljeni Audi ....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Ma nije mi to neka opcija jer sa novim dobijem sve pod garancijom, gratis servise i gratis osiguranje i kasko a sa rabljenim ne dobijem ništa od toga.

 

 

 

25 minutes ago, Gabre said:

kakav bozji stari volvo a novi model je na cesti koji izgleda fenomenalno kako vani kako unutra.

 

 

Ajde mi ga nabavi..ajde molim te kad si tolko pametan.

Nabavi mi NOVI V60 CC sa tom opremom za 320.000..nažalost ja radim u HR pa nemam para za NOVI model..morat ću se sa starim zadovoljit ;)

 

 

 

 

Nego bez obzira kaj je najskuplji i sa najmanje opreme Audi mi je i dalje #1..ne znam, zaljubljen sam u taj auto

 

 

 

 

Što se Mercedesa C220 karavana tiče njega sam prekrižio jer ga ne mogu nigdje naći da ga pogledam uživo.

 

Emil Frey ga nema a ni Gašparić..dalje nisam gledao

Link to comment
Share on other sites

@tuco: stavi sve to na papir pa pogledaj kolko je love... ja sam dobio s bmwom 100k km besplatnih redovnih servisa...kad stavis na papir, to su ulja i filteri... servis je na 25k km moje voznje, i mijenja se samo 1 filter i ulje...ostali filteri se mjenjaju na 50k km... znaci onak, cca 10k kn je to...vise marketing... a kasko? ovisi koji i kaj sve ukljucuje...
kazem, stavi na papir pa mozda ne ispadne toliko financijski... a za rabljeni audi valjda mozes produzit jamstvo...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, darko_st said:

 

Ja sam ostao začuđen kad sam otvorio gepek glc-a, ocekivao sam mnogo vise. Plitak je, a prostor ispod podnice nije koristan za stavit kofere. Overall djeluje sitno. Slika ne daje pravi dojam, vidjet ce kad ga pogleda uživo.

 

https://goo.gl/images/MdAq9a

 

Interijer je isti kao kod C. Ne znam kakav je ovjes. 

 

Ta slika što si stavio je coupe, nije to normalni GLC

Ja sam upravo u fazi narudžbe GLC-a. Dimenzije sam baš detaljno uspoređivao s Q5 i razlike su u milimetrima možda. A svaki SUV te klase ima mali gepek i to je normalno za takvo auto. Naručiš euro kuku i rješiš problem malog gepeka :)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TomiTraktor said:

Ako zelis probati/vidjeti karavana nemoj ni trositi vrijeme ici do Tomica - oni to ne drze i kada sam ja to htio maltene svecenika su mi pozvali kakvo zlo prizivam.

Ali imas puno X1 za pogledati.

 

Pa i u pravu su, BMW i Mercedesovi karavni su gadni ko Dačije

Link to comment
Share on other sites

 

 

1 hour ago, x3m said:


 

 


Na koji volvo ti mislis?

 

ovaj dsc_7870.jpg?itok=YFFUt6RG

51 minutes ago, Tuco said:

Ma nije mi to neka opcija jer sa novim dobijem sve pod garancijom, gratis servise i gratis osiguranje i kasko a sa rabljenim ne dobijem ništa od toga.

 

 

 

Ajde mi ga nabavi..ajde molim te kad si tolko pametan.

Nabavi mi NOVI V60 CC sa tom opremom za 320.000..nažalost ja radim u HR pa nemam para za NOVI model..morat ću se sa starim zadovoljit ;)

 

 

 

 

Nego bez obzira kaj je najskuplji i sa najmanje opreme Audi mi je i dalje #1..ne znam, zaljubljen sam u taj auto

 

 

 

 

Što se Mercedesa C220 karavana tiče njega sam prekrižio jer ga ne mogu nigdje naći da ga pogledam uživo.

 

Emil Frey ga nema a ni Gašparić..dalje nisam gledao

 

samo nemoj kukati da nemas para, a tamo se Audi TT vozi, prodavaj te spike nekom drugom.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

To su statistike istraživanja u njemačkoj, samo prenosim

 

 

Kaj moram ponoviti post od gore?

Bio sam u DE prije tri tjedna i ili pricas gluposti ili ti je stara statistika. Izmedju ostalog vozio me kolega u bmw karavanu koji je pravi autohtoni lokalac, balkan i turski vidi samo kada radi posla ide tamo.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TomiTraktor said:
6 minutes ago, Goertosing said:
 

Da, Audijeve karavane voze. BMW i Mercedes karavane voze samo turci i balkanci

 

Ajde udahni duboko i ne pisi gluposti

Audi A6 karavan u Njemackoj 61%, 39% sedani. ne znam kakva je situacija sa ostatkom konkurencije. Ovdje mutavi Audi uopce ne prodaje karavana, ali zato prodaju te kante Q3 i Q5 ko vruce krafne.

 

Netko je spominjao X1, bezveze auto, tvrd, nepregledan, bucan, jeftino izgleda unutra. Punica uzela novoga. Vjerojatno je trebala doplatiti barem jos pola vrijednosti da bi na nesto licio.

Edited by Gabre
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TomiTraktor said:

 

 

 

 

 

Za brdjana hrvata jesu

Ostatak civilizirsnog svijeta vozi karavane u omjeru prema limo 8:2

Ontopic - jesi probao dobiti popust na onog passata alltracka koji je za isporuku odmah?

 

 

Nisam..samo sam ga pogledao..nije mi VW baš napet..stavio sam ga sastrane za silu kao rezervu

 

 

 

 

2 minutes ago, Gabre said:

 

 

ovaj dsc_7870.jpg?itok=YFFUt6RG

 

samo nemoj kukati da nemas para, a tamo se Audi TT vozi, prodavaj te spike nekom drugom.

 

 

 

Bravo Gabre..čestitam..stavio si sliku od modela XC 60 a ja gledam V60..BRAVO...Čestitam! Play of the day!

 

 

I nije tvoj problem kaj vozim i kolko zarađujem ;) Već sam ti rekao da sposobni ljudi mogu i u Hrvatskoj pristojno živjeti i zarađivati samo se treba primit posla i radit ..nije sve u dijaspori

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koji si ti komad.... karaktera. samo sam te cekao kada ces potegnuti dijasporu u pricu.

 

pa jebe mi se koliko zaradjujes, ali u istu recenicu stavljas kako ti fali virtualni kokpit iz TT-a, a onda iduca kako nemas novce... ionako ces kupiti nesto po svom odabiru, a ne sto ti netko napise ovdje.

A4 allroad je najnoviji od svih nabrojanih, V60 je stari model, i za par mjeseci dolazi novi komplet model, koji ce izgledati kao ovaj gore XC60.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gabre said:

koji si ti komad.... karaktera. samo sam te cekao kada ces potegnuti dijasporu u pricu.

 

pa jebe mi se koliko zaradjujes, ali u istu recenicu stavljas kako ti fali virtualni kokpit iz TT-a, a onda iduca kako nemas novce... ionako ces kupiti nesto po svom odabiru, a ne sto ti netko napise ovdje.

A4 allroad je najnoviji od svih nabrojanih, V60 je stari model, i za par mjeseci dolazi novi komplet model, koji ce izgledati kao ovaj gore XC60.

 

 

 

 

Prioriteti Gabre sine. Nemaju svi iste. 

Ima novce, ali nece potrosit na nesto sto svaki dan gubi na vrijednosti I sto mu je kako je objasnio alat za posao . Virtualni kopkit mu je super, ali ne vrijedi mu toliko para sto je razumljivo.

Iskreno Tuco meni se onaj alltrack najvise dopada. Kasnije pribavis piano black trim iz highlinea I kompletan ambijent interijera ce se promijenit. 

 

Mi smo bili na test voznji golfa comfortline (bruseni aluminij) I highline (piano black).

kao da su dva skroz druga auta. Ovaj comfortline izgleda kao da je za rumunjsko trziste

Edited by Kegalj
Link to comment
Share on other sites

Ajde mi ga nabavi..ajde molim te kad si tolko pametan.
Nabavi mi NOVI V60 CC sa tom opremom za 320.000..nažalost ja radim u HR pa nemam para za NOVI model..morat ću se sa starim zadovoljit
 
 
 
 
Nego bez obzira kaj je najskuplji i sa najmanje opreme Audi mi je i dalje #1..ne znam, zaljubljen sam u taj auto
 
 
 
 
Što se Mercedesa C220 karavana tiče njega sam prekrižio jer ga ne mogu nigdje naći da ga pogledam uživo.
 
Emil Frey ga nema a ni Gašparić..dalje nisam gledao
Škojo Osijek zovi možda imaju..mi smo V-klasu tam uzeli

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...