Jump to content

Auto do 350.000kn - best buy


Recommended Posts

57 minutes ago, TomiTraktor said:

Za brdjana hrvata jesu

Ostatak civilizirsnog svijeta vozi karavane u omjeru prema limo 8:2

 

Komentiraš post koji očito nisi ni pročitao.

Nisam govorio o karavanima općenito (jer naravno da ih se prodaje više nego sedana) nego o tome da BMW i Mercedes nikad nisu znali napraviti lijepi karavan i svaki im izgleda kao kutija za prevozit mrtvace, za razliku od Audijevih karavana koji svaki super izgleda.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Hrdzo said:

A Japance izbjegavas ili? Netko ti je tri puta napisao za mazdu 6, al ja bi dodao i Hondu CRV

Vozio se par puta i auto mi se cini jako udoban i sve pozitivno uglavnom.

 

Risbo, Kegalj i ja smo spominjali, ali svi ignoriraju :D

 

Ja bi jos nadodao Lexus i infinity, a od Korejaca Hyundai i40, Santa Fe i Kia Optima, puno automobila za relativno malo novaca...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Goertosing said:

 

Komentiraš post koji očito nisi ni pročitao.

Nisam govorio o karavanima općenito (jer naravno da ih se prodaje više nego sedana) nego o tome da BMW i Mercedes nikad nisu znali napraviti lijepi karavan i svaki im izgleda kao kutija za prevozit mrtvace, za razliku od Audijevih karavana koji svaki super izgleda.

 

 

Ljepota je u ocima promatraca

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Goertosing said:

ovaj desno se slaže s tobom

 

Screenshot_408-656x330.png

 

 

 

Ljudi koji nemaju nista pametno za rec inace koriste ekstreme kao argumente

13 minutes ago, ND4SPD said:

 

Risbo, Kegalj i ja smo spominjali, ali svi ignoriraju :D

 

Ja bi jos nadodao Lexus i infinity, a od Korejaca Hyundai i40, Santa Fe i Kia Optima, puno automobila za relativno malo novaca...

 

 

Mazda 6 AWD diesel je definitivno odlican auto

 

Lexus ne prodaje vise aute u Hrvatskoj, a I nema bas nesto sto bi odgovaralo onome sto Tuco trazi unutar budeta. 

NX je mali I ne vidim ga bas kao auto za duza putovanja.

 

Kao sto sam vec rekao kompaktni SUV su poviseni golfovi, corolle, astre. 

Karavan klase iznad je puno bolji izbor sto se tice komfora na duže staze. 

 

Ne znam zasto je Insignia otpala? Uz mazdu 6 isto jako dobar alternativni izbor

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gabre said:

koji si ti komad.... karaktera. samo sam te cekao kada ces potegnuti dijasporu u pricu.

 

pa jebe mi se koliko zaradjujes, ali u istu recenicu stavljas kako ti fali virtualni kokpit iz TT-a, a onda iduca kako nemas novce... ionako ces kupiti nesto po svom odabiru, a ne sto ti netko napise ovdje.

A4 allroad je najnoviji od svih nabrojanih, V60 je stari model, i za par mjeseci dolazi novi komplet model, koji ce izgledati kao ovaj gore XC60.

 

 

 

A kaj da ti kažem kad si topovsko meso..naravno da ću kupiti ono što je po mom odabiru ali jednako tako čitam i uvažavam tuđa mišljenja i već sam iz ovog topica izvukao odličnih informacija koje sad koristim.

 

 

 

 

1 hour ago, Kegalj said:

 

 

Prioriteti Gabre sine. Nemaju svi iste. 

Ima novce, ali nece potrosit na nesto sto svaki dan gubi na vrijednosti I sto mu je kako je objasnio alat za posao . Virtualni kopkit mu je super, ali ne vrijedi mu toliko para sto je razumljivo.

Iskreno Tuco meni se onaj alltrack najvise dopada. Kasnije pribavis piano black trim iz highlinea I kompletan ambijent interijera ce se promijenit. 

 

Mi smo bili na test voznji golfa comfortline (bruseni aluminij) I highline (piano black).

kao da su dva skroz druga auta. Ovaj comfortline izgleda kao da je za rumunjsko trziste

 

Ne bi ulagao u auto jer ga ne mislim zadržavati za sebe..o tome se radi..imam kombinaciju za Audia gdje mogu kompletan interijer zamijenit i stavit S siceve u koži ali čemu kad auto mislim vozit 2 godine..max 3 i zamijenit ga za novi

 

 

1 hour ago, Hrdzo said:

A Japance izbjegavas ili? Netko ti je tri puta napisao za mazdu 6, al ja bi dodao i Hondu CRV

Vozio se par puta i auto mi se cini jako udoban i sve pozitivno uglavnom.

 

 

Paaaaa...nisam nikad japanera imao pa nemam isto tako neko mišljenje o njima..Mazda 6 lijepo izgleda ali nikad nisam sjeo u nju da bi vidio jel je to čemu ili ne.

 

Poznanik ima Nissan Murana i navodno mu je mehaničar postao obiteljski prijatelj :haha: 

 

 

Insignia nije otpala nego ne stignem otići i vidjeti ju uživo..stignem pogledat 1-2 auta dnevno jer kad odem onda obično provedem 1-1.5h oko auta minimalno

 

Kak pogledam koji auto tak tu stavim slike i napišem kaj mislim jer možda bude još netko trebao pa bude koristan topic.

 

 

Moderatori slobodno nek pobrišu ova prepucavanja na razini dijaspore jer su nepotrebna ;) Hvala

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tuco said:

Ne bi ulagao u auto jer ga ne mislim zadržavati za sebe..o tome se radi..imam kombinaciju za Audia gdje mogu kompletan interijer zamijenit i stavit S siceve u koži ali čemu kad auto mislim vozit 2 godine..max 3 i zamijenit ga za novi

 

Ima smisla:thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

je li ti taj budžet od 350 tkn konačan ili bi još to produžio malo

 

za kojih 320 tkn + davanja

 

https://www.autoscout24.hr/Details.aspx?id=325661448&cd=636396529620000000&asrc=st|fs

 

https://www.autoscout24.hr/Details.aspx?id=316494152&cd=636397004050000000&asrc=st|fs

 

to s 14 000 km je praktički novo, a ništa navedeno u temi se ne može usporediti s ovim. AMG vanjski i unutarnji paket + hrpa opreme + novi model tek godinu dana u prodaji. Ako ne mora biti karavan, limo verzija ovoga te možda i s davanjima ispadne 350 000 kn

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Goertosing said:

 

Ta slika što si stavio je coupe, nije to normalni GLC

Ja sam upravo u fazi narudžbe GLC-a. Dimenzije sam baš detaljno uspoređivao s Q5 i razlike su u milimetrima možda. A svaki SUV te klase ima mali gepek i to je normalno za takvo auto. Naručiš euro kuku i rješiš problem malog gepeka :)

 

Ma kakva kuka, još da vučem prikolicu za sobom. :doh1: :lol:

 

True,  to je coupe, evo suv;

 

AWgDiQRgGM6DFVOwXmYehw_0+Vu+zHB49t9oEpuN

 

nisam ga uspoređivao s audijem ili bmw-om već s svojom c klasom i nije mi rješenje, uživo mi izgleda manje i nezgodnije nego na slici. Ispod podnice su pretinci relativno velikog obujma, ali ne možeš u njih strpat kofer, bolje da su još spustili podnicu jer mi se čini da je bilo prostora. 

 

mercedes-benz-glc-class_x253_facts_so_op

Link to comment
Share on other sites

Da, to im je nova fora da bi dobili utovar bez zuba, to je sad fora, pa rade te duple podnice, koje su realno neiskorištene.
Iako mi više smisla ima da postoji neka barijera kad otvoriš poklopac da ne ispadaju stvari/vrećice van.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, darko_st said:

 

Ma kakva kuka, još da vučem prikolicu za sobom. :doh1: :lol:

 

True,  to je coupe, evo suv;

 

AWgDiQRgGM6DFVOwXmYehw_0+Vu+zHB49t9oEpuN

 

nisam ga uspoređivao s audijem ili bmw-om već s svojom c klasom i nije mi rješenje, uživo mi izgleda manje i nezgodnije nego na slici. Ispod podnice su pretinci relativno velikog obujma, ali ne možeš u njih strpat kofer, bolje da su još spustili podnicu jer mi se čini da je bilo prostora. 

 

mercedes-benz-glc-class_x253_facts_so_op

 

C klasa limuzina ima dosta uzak gepek i ne možeš ništa glomazno ugurat unutra za razliku od GLC koji ima "rupu" od kantuna do kantuna.

A C klasa karavan ima dosta veći gepek od GLC-a i to je poprilična razlika. Ako trebaš više mjesta onda niti jedan SUV (te klase) ne trebaš gledati jer svi su relativno mali (i gepek i prostor ozada za sjedat)

 

Podnica je bezveze neiskorišten prostor, ali opet i to ti je potpuno isto na drugim SUV-ovima jer je trend da bude sve u ravnini za lakše vadit stvari

Link to comment
Share on other sites

mislim da ti je na kraju svega A4 ipak naj odabir...i sam si rekao da ti se najviše sviđa, pa eto,mislim da zbilja ne trebaš tražiti dalje...iako,možda ne ovaj allroad već obični pa ga za tu razliku u cijeni natrpaš nekom dodatnom opremom?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema bas razlike u cijeni :D tj kad nije allroad ni nemos uzet quattro bez automatika pa ispadne i vise.
Makar realno za tako puno km da moram birati rade automatik umjesto awd, awd ces koristiti 3x godišnje i to mozda a automatik 24/7

Link to comment
Share on other sites

Nema bas razlike u cijeni tj kad nije allroad ni nemos uzet quattro bez automatika pa ispadne i vise.
Makar realno za tako puno km da moram birati rade automatik umjesto awd, awd ces koristiti 3x godišnje i to mozda a automatik 24/7

Nego sto ces koristiti ostalih 362 dana dok ne koristis awd? Quattro je stalni awd pogon

Ne sluzi awd za voznju po snijegu nego je skroz drugaciji (bolji) osjecaj voznje u odnosu na krivi pogon

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I isto tako nepotreban na 150ks dizelu. Pogotovo ako zbog limita cijene ne uzmes pola drugih stvari koje ti olaksavaju zivot. Za osjecaj u voznji ne uzimas dizel 150ks 1600kg, npr Tuco ima TT pa sumnjam da od allroada ocekuje da bude bolid :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...