Jump to content

Pohvala : 40Box Rijeka


Bela

Recommended Posts

Evo želim ovdje pohvaliti auto servis iz naslova, ujedno se zahvaljujem članovima Saši i Robertu, koji su isto tako me uputili na par adresa.

Naime, radi se o mom posl. kolegi iz Belgije, koji je ove godine odlučio dio GO provesti u Opatiji, Zadru i Dubrovniku, došao je u Opatiju, i ukratko, prestala mu radit klima na rs4 b7, kako je bio siguran da se radi o kompresoru, a i to su mu povtrdili u Porsche Rijeka (audi) no kad su mu rekli cifru za popravak, za taj iznos se kod nas kupi ''solidan'' rabljeni autić. On je naravno, naručio sebi nov kompresor iz Njemačke, koji mu je stigao za 3-4 dana u Opatiju, tražio me da ga savjetujem gdje da mu to sve izmjene i slože da radi kako spada, najprije sam zvao izgooglanih 5-6 adresa od kojih se nažalost nitko nije želio igrat i zamarat s time u regiji oko Opatije, pa sam kontaktirao Sašu koji me uputio na Belog, no on je koliko sam ja shvatio mogao obaviti samo dijagnostiku, ali za to nije bilo potrebe, a Robert mi je dao kontakt od servisa iz Klane - no tamo se nitko nije javio..googlam opet i dodjem do 40box-a, zovem u ponedjeljak, preko telefona kulturni, uljudni i profesionalni, dogovorim termin za petak jer im je gužva, u petak su zaprimili auto i auto je bio kod njih 4-5 radna dana, nemoram spominjat da doć do kompresora treba cijeli prednji kraj dole, vod. pumpa i šta ti ja znam šta ...uglavnom, sve složili, sve hladi sve 5, ali čim malo se da gas više na autu, pritisak u a/c susatvu raste na 30 bara, sustav baci u eco mode provjetravanje i isključi kompresor, treba stat, ugasit auto, ponovno upalit da bi klima radila dok se polako voziš....majstor si je dao ogromni trud da riješi zašto je toliko pritisak...i količinu plina provjeravao, ventile, regulator, ovo ono ... spojeve, ''ispirao'' sistem nekoliko puta, filtere čistio, propuhivao ....svašta nešto,  orificle tube čistio, mijenjao...bio već lud na kraju jer nije to mogao sanirati, no uspio je riješiti jer je vrlo vjerovatno neki komadić/špena iz starog kompresora ušla u sistem i blokirala u nekom od zavoja/koljena. Kolega preuzme auto, sav sretan, cijena i nivo usluge na razini i bio je jako zadovoljan. Dan nakon toga zove me dok je bio sa ženom na putu malo po Istri - klima opet ne radi, kaže provjerio preko VCDS i pritisak je samo 2 bara, a trebao bi biti kao min 6 bara kad je klima ugažena - dakle curi plin...čeka ponedjeljak da ponovno ode u 40box, iako je trebao to jutro krenut za Zadar, došao rano u 40box, odmah ga zaprimili i mehaničar prionuo na posao, curi i curi, 4* mijenjao gumicu/o-ring na spoju kompresora, no dijagnosticirali da ipak pušta cijev....naravno rs4 nitko nema odmah raspoloživo, i naručuju kod svog dobavljača, a kolega kreće za Zadar, pa Dubrovnik i opet za 5 dana kad se vraćao išao je do 40box gdje su mu stavili novu cijev i gdje je agonija završila, a on sretan i zadovoljan krenuo za Belgiju, a jučer stigli u Moskvu gdje inače i radi - i klima radi savršeno, mada mu tamo baš i neće trebati.

 

Želim reć da su dečki si dali truda, ludili su jer nisu više znali u početku kako riješit misteriju, mnogi bi možda odustali, ili hit&run stavili kompresor i napunili plin, uzeli novce i adio....ekipa je bila full profesionalna, željeli su složiti i složili su da bude sve kako treba, da je čovjek zadovoljan onako kako i mora biti, ne moram govirit da smo se čuli maltene svaki dan i ja sa servisom, iako je i on bio zadovoljan komunikacijom jer su se bez problema sporazumijevali na engleskom. Uglavnom eto, mislim da su kao servis i ekipa zaslužili pohvalu u ovom slučaju, jer na kraju su svi bili zadovoljni, vjerujem da su bili ludi ko šibe (sezona je, posla puno s klimama i sa svime, a ovdje su izgubili par dana zajebancije oko toga), ali nisu odustali, i složili su sve kako treba, a korisnik je bio krajnje zadovoljan !

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...