Jump to content

Kumho gume?


Recommended Posts

koliko para toliko muzike, u toj dimenziji su iste sve: crne su, okrugle, kotrljaju se, a možeš i stat s njima

 

ne mora bit.....sinoc gledan na pimp my ride kako su oni ludjaci stavili crvenu gumu nekoj zenskoj na auto....i to bas kumho :)

 

i kad je palila gume dim je bija crvene boje...al proslo mi je kroz glavu kako bi izgledalo da je s jedne strane bila crvena, a s druge plava :naughty::rofl::rofl::D

Link to comment
Share on other sites

rijec je o kumho power max ...185/60/14

 

Sam naziv govori o kakvoj se gumi radi:doh::lol:

Ja sam ju imao nekad davno u sličnoj dimenziji i pokazala se loša,pogotovo na mokrom plus što je počela tresti nakon 15tkm.

 

Edit: danas se vozim po gradu i gledam kak se ekipa teli kao da imaju govna a ne gume(nisam daleko od istine) i ž

sjetim se one glupe "dobra je guma u svom cjenovnom razredu" ne znam koji je to razred???

Edited by Rudy
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
da ne otvaram novu temu :D

 

jel vozi netko zimske Kumho?

konkretno ove KUMHO KW23 205/55 R16 91H ?

 

dosad sam bil pobornik continentala i GY al sam malo kratki s lovom a uzel budem 4 nove zimske gume ovo mi dolazi u obzir(500kn/komad)

 

Ma kupuj, bitno da je zimska, nebuš s nijednom ko na plus 40 i suhoj cesti vozil tak da who cares dude? :D

Link to comment
Share on other sites

vozim ja, u 205/510r15

 

dobio ih uz auto, stare par godina, nevjerojatno tihe, udobne, dobro drze cestu na suhom i mokrom. sad da su za neko ganjanje nisu, ali su mi bolje nego sto imam na leonu michelin alpin koji je jednako star ali se puno losije vozi, klizi pun k.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...