Jump to content

TORQUE aplikacija pomoć


Recommended Posts

ima ko iskustva sa nevedenom aplikacijom?

promjenom radio aparata ugradio sam android na kojeg sam instalirao navedenu aplikaciju i preko EOBDa Bluetootha se spojio na ECU motora (BOSCH edc16+). Podatak koji bi volio imat kao info je tlak turba. tlak turba ide do 2.2 bara NADtlaka. promjenjen je MAP senzor koji mjeri do 2.5 bara i podešen je ECU za njega. na original testeru vidim podatak o tlaku koji stvarno je a na ovoj apliakciji max mi pokazuje 1.6 bara bez obzira što je tlak veći. samu konifugariju barometra u aplikaciji mogu podesit na koliko hoću max bara ali nejde preko 1.6

ima ko kakva iskustva o podešavanju toga????

image.jpg

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne može pokazati više jer je limit 23psi iliti malo manje od 1.6bar

nije vezano uz apsolutni tlak, njega se isto možće štelat al ti utječe samo na lehr/vakuum (npr kod dizela lehr vakuum bi trebao bit na 0)

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ozy said:

ne može pokazati više jer je limit 23psi iliti malo manje od 1.6bar

nije vezano uz apsolutni tlak, njega se isto možće štelat al ti utječe samo na lehr/vakuum (npr kod dizela lehr vakuum bi trebao bit na 0)

znam da je to limit samo sam mislio ako vidim na dijagnostici da ECU pokazuje tlak veći od 1.6 bara da bi se moglo i ovdje nešto podesit

Link to comment
Share on other sites

ne.. to je max

Torque je okej, jedina app na koju sam pretplaćen i imam full sve u njoj a opet radije uzmem Bosch ili Launch

Najviše mi služi za krametinu od Lexusa dizela kojem treba resetat limp mod jer inače ne može uzbrdo

edit: a limp mode se pojavi jednom zbog pumpe, pa zbog filtera goriva, pa zbog senzora tlaka goriva u cr-u i tak.. show gidra

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...