Jump to content

Potrebna pomoc frendu (Ivanić /Zg) - nabava klinastog remena- hitno


Recommended Posts

Pozdrav,

Frend iz Splita došao iz Imotskog u Zagreb i pukao mu klinasti remen na Mercedesu W203 C sport coupe 2001, C180 95kw, i nemože nać nigdje za nabavit ga i promjenit tokom današnjeg i sutrašnjeg dana, tek u ponedjeljak, a onda ujutro mora biti natrag u Imotskom. Dali ima netko tko bi mogo to nabavit hitno taj remen tokom vikenda? Može si sam doć po njega i promjenit ga, problem je samo hitno ga nabavit. Oznaka remena : 6PK2135

 

Stipe, 095/91-202-78

Edited by Misek_Chipsy
Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno kog zovu ti ljudi koji pričaju da se u ZG "nigdje ne može nabavit"  tak neki normalni dio

pa prvo valjda zoveš tokić ili ciak 

 

 

na kraju krajeva ak je tolko hitno mogao je uzeti i 5PK ako ima u toj duljini ili neki remen par mm dulji ili kraći u 6PK 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2018 at 8:21 AM, JosipZG said:

meni nije jasno kog zovu ti ljudi koji pričaju da se u ZG "nigdje ne može nabavit"  tak neki normalni dio

pa prvo valjda zoveš tokić ili ciak 

 

 

na kraju krajeva ak je tolko hitno mogao je uzeti i 5PK ako ima u toj duljini ili neki remen par mm dulji ili kraći u 6PK 

 

Mogo je, ali tek u ponedjeljak. Bila da je bila subota, 10 sati navecer i nedjelja u pitanju. Zbog toga onaj dio "hitno". Tokic i Ciak u to vrijeme ne rade, trebalo je privatni angažman nekoga van radnog vremena. Uglavnom, hvala svima. Riješeno

Edited by Misek_Chipsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...