Jump to content

..iskustva sa distancom...


Recommended Posts

ma nisam ja to na mjeru radio... samo bezveze ovako stavio... da vidi što sam mislio sa ovim napisanim... vidio sam to uživo, ali kada je frajer sa 4x100 radio na 5xnešto... distanca se ušerafi kao da je kotač... a na njoj vire van navoji... i onda staviš kotač i stežeš sa vijcima kao što recimo imaju japanci (barem sam ja na swiftu tako imao)...

Link to comment
Share on other sites

znam na šta misliš i princip adaptera... ne moraju bit šarafi iz distance...može i u njij bit navoj da normalnim šarafom uvidaš felgu... to je sad manje bitna stvar... trebalo bi točno premjerit jer znam da neke kombinacije 4rupe/5rupa nisu ostvarive jer se rupe preklapaju

Link to comment
Share on other sites

@ crnić - valjda si mislio na 120 :) jer bi 5x100 i 4x100 trebale bit na istoj ''kružnici''

...bojim se da će ova misija bit nemoguća :no2: jer imam gadan osjećaj da će se jedna od rupa preklapat :(

 

pa detroit i ima 5x120 i hoce 4x100,nece se preklapat

Link to comment
Share on other sites

ne moraju bit šarafi iz distance...može i u njij bit navoj da normalnim šarafom uvidaš felgu... to je sad manje bitna stvar...

 

Puno je lakše napraviti ovako da budu vijeci iz distance, nego da se režu navoji... jer ako je distanca tanja, onda nema dovoljno navoja... tj treba ih raditi i u glavčini... ;)

Link to comment
Share on other sites

znam na šta misliš i princip adaptera... ne moraju bit šarafi iz distance...može i u njij bit navoj da normalnim šarafom uvidaš felgu... to je sad manje bitna stvar... trebalo bi točno premjerit jer znam da neke kombinacije 4rupe/5rupa nisu ostvarive jer se rupe preklapaju

 

postoji i onda adapter za to..

 

u glavčinu se šerafi sa 5 x yyy , na toj distanci postoje 4 random razbacane rupe , i u te 4 rupe se šerafi druga distanca.. rupe su random razbacane jer je na toj drugoj distanci onda 4x 100 ...al je to jedno 4 cm onda debeno mislim..možda čak i 5..

 

a ak se rupe ne preklapaju postoji 100% ..moje H&R su 4x100 na 4x100 ..3 cm..u sebi imaju matice uprešane u koje se šerafi felga..

 

mislim da je za to minimalno 25 mm potrebno ,ne sjećam se više..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...