Jump to content

M112 3.2v6


Recommended Posts

N20 je po meni najisplativiji :D 

 

Sve ovisi koliki ti je budget i što očekuješ... ima kompressor kitova od kleemanna al to je fkt skupo... sjecam se da je davno bio na oglasu u srbiji w208 320 sa lorinser kompressor kitom... još je u opisu pisalo skinut remen radi manje potrošnje ?

 

nešto se pričalo da se može dobiti nešto sa stavljanjem mafa i klapne od m113 v8 motora isto tako i šprice od 500/43/55 motora i naravno ispušni sustav...i da to sve šljaka ne znam dal se isplati zajebavat radi 10-15ks što bi mogao dobiti :) 

 

m112 je inače jako dobar motor i dobra baza za tuning samo jbg treba para...

Edited by Tin
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pikica10 said:

Pozz, 

 

Sto napraviti na konkretnom motoru da malo prodise, motor je u c209 ili ti clk, 

 

 

Filter zraka i auspuh da grmi pa češ mislit da si brži

nije to baš neki auto za jurnjavu

ako treba ponekad potegnuti onda shoot 200ks nitra

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Tin said:

N20 je po meni najisplativiji :D 

 

Sve ovisi koliki ti je budget i što očekuješ... ima kompressor kitova od kleemanna al to je fkt skupo... sjecam se da je davno bio na oglasu u srbiji w208 320 sa lorinser kompressor kitom... još je u opisu pisalo skinut remen radi manje potrošnje ?

 

nešto se pričalo da se može dobiti nešto sa stavljanjem mafa i klapne od m113 v8 motora isto tako i šprice od 500/43/55 motora i naravno ispušni sustav...i da to sve šljaka ne znam dal se isplati zajebavat radi 10-15ks što bi mogao dobiti :) 

 

m112 je inače jako dobar motor i dobra baza za tuning samo jbg treba para...

 

 

Vidio sam da to stavljaju, grane, injektore, maf, klapna, i drugi poklopac sa filterima, i mama nekih kao 260 ks su dobili sto ne vjerujem, i ako mislim da je to aspuh sa granama najveća restrikcija

Link to comment
Share on other sites

Ako je usko može i Sony?

28 minutes ago, Pikica10 said:

Vidio sam da to stavljaju, grane, injektore, maf, klapna, i drugi poklopac sa filterima, i mama nekih kao 260 ks su dobili sto ne vjerujem, i ako mislim da je to aspuh sa granama najveća restrikcija

Bacanje para

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...