Jump to content

Usisavač za auto - kemijsko


Recommended Posts

Misliš na https://www.mall.hr/ostalo-za-ciscenje/karcher-mokro-usisavac-za-pranje-se-4001?gclid=EAIaIQobChMIgNLT7_P-7AIVE7ayCh0i9AlZEAAYASAAEgJDxfD_BwE   ?

I meni se čini ok ponuda :) Trebalo bi još samo dodatno uzeti mlaznicu za pranje tapeciranih površina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/13/2020 at 7:37 AM, kix said:

Misliš na https://www.mall.hr/ostalo-za-ciscenje/karcher-mokro-usisavac-za-pranje-se-4001?gclid=EAIaIQobChMIgNLT7_P-7AIVE7ayCh0i9AlZEAAYASAAEgJDxfD_BwE   ?

I meni se čini ok ponuda ? Trebalo bi još samo dodatno uzeti mlaznicu za pranje tapeciranih površina.

Ja upravo krenuo rucno prat kauc, shvatio da nema nis bez takvog saugera i narucio ga...

 

Ako te zanima, javim dojmove do kraja tjedna ?

Link to comment
Share on other sites

Ja upravo krenuo rucno prat kauc, shvatio da nema nis bez takvog saugera i narucio ga...
 
Ako te zanima, javim dojmove do kraja tjedna
Nista ne bus napravio bez šamponiranja, a glavu za bušilicu imas u Forea-i. I onda sa bilo kojim usisavačem za mokro izvučeš van, jasno ako imas nastavak za to (cca 100kn kosta)
Btw posudim ti tu četku ak ne mislis kupovat a mozes i po usisavač doći :)

4e941eb75b08b37da13deb0d960f608c.jpg55033550c071017f8ce064978ade5201.jpg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim full mekanu rucnu cetku za ciscenje koze, naspricam i lagano utrljam...puno struganja moze ionako samo stetu napraviti, kemija i voda cine posao ionako.

Za samo ciscenje je i ok i obicni usisavac, ali za isprati tkaninu od kemije nakon je zakon ovo sa mlaznicom i ekstraktorom...ne treba mi, ali svrbi i mene sada narucit?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xman said:

Nista ne bus napravio bez šamponiranja, a glavu za bušilicu imas u Forea-i. I onda sa bilo kojim usisavačem za mokro izvučeš van, jasno ako imas nastavak za to (cca 100kn kosta)
Btw posudim ti tu četku ak ne mislis kupovat a mozes i po usisavač doći :)

4e941eb75b08b37da13deb0d960f608c.jpg


Natopio sam APCom sve, iscetkao zivotinjski i povukao van saugerom (imam i ovaj za mokro, nis me ne pitaj, moras skupit sve ?)

 

Jedino mi je parni cistac danas krepao, tak da i to moram uzet.

 

Nego, jako me bode ovih 0.5 C na klimi, ja se ne bi tak mogao vozit ?

 

@Top00 ma mislim da nemre bit lose, sigurno je bolje nego nista. Uglavnom sam jako zadovoljan s Karcherovim proizvodima, izuzev parnog cistaca koji je danas vrisnuo nakon 2 god i mozda 100 radnih sati

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...