Jump to content

Škoda/VAG neovlašteni preporuka


riceburner

Recommended Posts

Trebao bih neovlašteni pouzdani servis za Škodu, ZG zona javnog prevoza, Tomo/SMA mi je totalno van ruke od kad se preselio i zadnja mi je opcija, ako ne nađem nekaj bliže i jednostavnije.

Trebam promeniti stražnje pakne na dobošima i ulje u getribi, Fabia benzinac. Zahvaljujem...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riceburner said:

kaj nije Irena samo za kosooke specijalizirana?

Ma radi ona sve... neznam kolko smijem lajat.. ali evo kradem joj slike sa web-a... automehanicar.hr

a neki ovo dečka slikanog s leđa znaju... čak mu se i nick rimuje sa škodom ? ?

 

No photo description available.

No photo description available.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, riceburner said:

Trebao bih neovlašteni pouzdani servis za Škodu, ZG zona javnog prevoza, Tomo/SMA mi je totalno van ruke od kad se preselio i zadnja mi je opcija, ako ne nađem nekaj bliže i jednostavnije.

Trebam promeniti stražnje pakne na dobošima i ulje u getribi, Fabia benzinac. Zahvaljujem...

 

 

Autoservis Vidović, Matuni 20

Bivši ovlašteni za Škodu i VW

Link to comment
Share on other sites

kaj nije Irena samo za kosooke specijalizirana?
Rade tam sve, ja sam Caddya furao na zamjenu diskova, ulje i takve stvari. Nes mudrosti. Radio i mali servis na Golfu i dopunjavao klimu kod njih.

Ulje filtere i takve stvari radim u Guma centar u Gajnicama, naprijed je vulkanizacija, iza servis, jako korektni i brzi, kak se dogovoris, tak naprave.
http://www.guma-centar.hr/
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Jel ove gore preporuke još uvijek vrijede i ima li neko novo iskustvo/preporuka? ?

Trebao bi odradit redoviti servis, ali i malo detaljnije pregledat auto... Ima par stvari s elektrikom, pa mi je bitno da se mehaničar ne stidi debagirat VCDS greške koje ne utječu na samu vožnju, te možda updateat software na nekim modulima ako postoji update.

Octavia 3 RS 2.0 TSI

Tenks!

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2021 at 7:00 PM, Dario said:

SMA ?

 

a na 3. gen skodama, nema updatea osim ovlastenog, sve je sad online oko toga 

Guglam i pretražujem forum ali ne nalazim na što se odnosi "SMA" ?

Odradim onda servis pa ako bude potrebe ić u ovlašteni radi nekog updatea lako odem samo to sredit... Bitno mi je samo da se netko ima volje malo više pozabavit elektronikom a ne odmah reć "treba promijenit kameru" ili bio što a zapravo je možda problem u konektoru ili kabelu...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ivekk said:

Guglam i pretražujem forum ali ne nalazim na što se odnosi "SMA" ?

Odradim onda servis pa ako bude potrebe ić u ovlašteni radi nekog updatea lako odem samo to sredit... Bitno mi je samo da se netko ima volje malo više pozabavit elektronikom a ne odmah reć "treba promijenit kameru" ili bio što a zapravo je možda problem u konektoru ili kabelu...

 

@SMA je clan foruma i ima svoj servis ?  TAS auto 

 

i tople preporuke. odlicno radi i pedantan je. jedina osoba nakon sto mi je napravio špur da volan stoji ravno, a ne milimetar simo tamo 

Edited by Dario
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...