Jump to content

Dacia/Renault kodiranje


Recommended Posts

Ako ima netko ovdje stručnjak za Renault grupaciju...

Koliko sam uspio ubrati po internetima program za Renault/Daciu se zove isto DDT4All, e sad...jel taj program može prčkat po Dusteru?

Ja bih vrlo rado neke stvari promijenio, kao što je npr. gašenje Start/Stopa, gašenje automatskog zadnjeg brisača pri kretanju unazad i tako to...naravno u Baotiću kažu da se to ne može (sigurno ne žele) a ekipa vani to uredno radi...može li to netko ovdje?

Link to comment
Share on other sites


Ako ima netko ovdje stručnjak za Renault grupaciju...
Koliko sam uspio ubrati po internetima program za Renault/Daciu se zove isto DDT4All, e sad...jel taj program može prčkat po Dusteru?
Ja bih vrlo rado neke stvari promijenio, kao što je npr. gašenje Start/Stopa, gašenje automatskog zadnjeg brisača pri kretanju unazad i tako to...naravno u Baotiću kažu da se to ne može (sigurno ne žele) a ekipa vani to uredno radi...može li to netko ovdje?

Cimni njih

https://m.facebook.com/AutoServisJandrijevic/
Link to comment
Share on other sites

Da li si siguran da vec nemas gasenje zadnjeg brisaca u opcijama na rucici pored volana? Ja na Meganu imam...
Jok, nema štelanja (bikoz Dača)..od žene Clio Mk3 može ugasiti automatska svjetla, ja imam senzor koji super brzo radi ali nema deaktivacije
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...