Jump to content

Opet pitanje o oprugama


Recommended Posts

Dakle sada imam 35 mm opruge i stavio bi 50 mm opruge na GT-a. Još su uvijek serijski amortizeri gore i znam da nije baš najpametnije toliko spuštati na serijskim amortizerima ali ako mi netko može reći št će se točno dogoditi s ovjesom i amortizerima ako ih toliko spustim?

Hvala :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ne da mi se gewinde kupovat jer sam zadovoljan sa trenutnom postavkom samo kaj mi je previsok auto :doh::rofl:

 

E ovo ja ne razumijem...styleri..pa sto ako ti je visok auto ako se dobro ponasa? Bas si biser:lamo:

Link to comment
Share on other sites

Dakle sada imam 35 mm opruge i stavio bi 50 mm opruge na GT-a. Još su uvijek serijski amortizeri gore i znam da nije baš najpametnije toliko spuštati na serijskim amortizerima ali ako mi netko može reći št će se točno dogoditi s ovjesom i amortizerima ako ih toliko spustim?

Hvala :naughty:

 

Pretpostavljam da su uljni amortizeri?

Ako da, propišati če, auto če cupkati, gubiti češ podlogu pri naglim kočenjima i auto če ti plivati na istome. Sve u svemu, glavu na panj stavljaš.

 

Ako su plinski?

Onda če se sabiti do krajnje granice, auto če konstantno skakati i poskakivati u zrak, u zavojima češ gubiti trakciju a kočenje če ti u najmanju ruku biti šokantno iskustvo. Glava če ti biti na pol odsječena na panju.

Link to comment
Share on other sites

bubnut ce ti guma u blatobran na svakoj rupi, ja sad znam svaku rupu u gradu iz doba kad sam imo ove opruge na serijskim amortizerima, rjesenje je jedino sportski amortizeri uz to, ak neces uzimat gewinde, a ak neces ni druge amortizere onda stavi nizi profil gume pa mozda nebu lupalo u blatobran

Link to comment
Share on other sites

ja imam eibach sportline -50 i auto se savrseno ponasa, amortizeri su odavno trebali propisat al nista :D udobniji od vecine auta koji su spusteni 30-40 , ne skace ni nista :D

 

a sad neznam kak bi bilo sa nekim drugim oprugama :D

Link to comment
Share on other sites

ja isto imam eibach spotrline -50 na 18 " ... uzmimo u obzir da je auto dosta težak 1500 kg zna dosta često lupit onako onaj tup udarac i na preko 180 kmh auto dosta skače ako je cesta neravna ... al što se tiče zavoja je dosta prizemljen i ja sam zadovoljan jedina je zamjerka onaj tup udarac kad naletiš na rupu ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...