Jump to content

Opel Corsa C 1.2 16v hladni start neravnomjeran rad motora


Recommended Posts

U zadnje vrijeme znam češće primjetiti da mi se prilikom paljenja motor čudno ponaša. Drma se na taj način da se cijeli auto prodrma. Nakon što dam mali gas sve se vrati u normalu. isto tako nakon što se već ugrije i prođe se nekih 10km i više i kad stanem npr na semaforu čuje se neravnomjeran rad. Što bi to moglo biti?

 

Problem nije ni blizu sličan onom štekuckanju kao kod bruccia i njegovog twinga, puno je blaži.

Link to comment
Share on other sites

Okretaji su normalni. Negdje oko 600o/min i ne variraju. Zato mi je i čudno. Napravio sam izmjenu svijećica prije 4 mjeseca upravo zbog toga i problem nisam riješio. Nije sad da mi auto svako jutro i svako paljenje drma al ponekad mi se to zna javiti i nije baš ugodno kad držiš volan a sve se oko tebe drma. :)

Link to comment
Share on other sites

Okretaji su normalni. Negdje oko 600o/min i ne variraju. Zato mi je i čudno. Napravio sam izmjenu svijećica prije 4 mjeseca upravo zbog toga i problem nisam riješio. Nije sad da mi auto svako jutro i svako paljenje drma al ponekad mi se to zna javiti i nije baš ugodno kad držiš volan a sve se oko tebe drma. :)

Link to comment
Share on other sites

Baš suprotno. Auto nakon promjene svijećica leti! Al doslovce. Nikad bolje nije išao. Međuubrzanja su puno bolja i izraženija nego što je bilo prije. Auto ima 70kkm. Na zadnjem servisu su zamijenjeni svi filteri, promijenjeno ulje i svijećice. Neznam koji bi to bio vrag. Kako se manifestira kvar sa nosačima motora?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...