Jump to content

pug trokira


Recommended Posts

ovako...

 

peugeot 106 1.4 8v xt 1997... 126.000 km...

 

auto je trenutno nevozljiv ... normalno pali i turira u leru.. sve normalno...

 

ALI cim pustim kvacilo pocne trokirati i to gado (kao da ostane bez goriva)... jedini nacin voznje je da krecem u 2. i odmah saltam u 3. bez da kvacilo skroz pustim (jer cim je pod opterecenjem trokira)...

 

svijecice su ko nove... kablovi su ok... pumpa goriva zuji normalno... goriva ima (samo tifon class 95) ...na testeru jos nisam bio... tek u petak.. ali ne svijetli lampica motora...ali treba mi auto...

 

 

recimo kad auto stoji jedan cijeli dan onda je sve ok... cim se malo duze vozim trokira... uzas...

 

imate neki prijedlog?

 

bobine? zupcasti nije u fazi? ... ne znam... jel se vidi greska bobine na testeru? itd?

 

 

hvala unaprijed

 

 

xxxx

Link to comment
Share on other sites

Imao sam ja Saxo davno prije a ovo su isti doslovno auti i isto je bio 1.4 8v, i imao sam slican problem, samo sto su meni svjetla divljala....brijem da je masa

 

Slusaj ovak: na kučištu getribe imas prihvat za sajlu od kvačila...ona mora imati na sebi gumenu podlošku debelu...meni se dogodilo da je ta podloška napukla, i svaki puta kada bi stisnuo kvačilo, kada bi se spojile sajla i nosač sajle, auto bi divljao... teoretski, nevidim razlog zasto bi ako se dodiruju masa i masa bilo problema, ali eto, tako je bilo...a imao sam sličan problem i na jugu godinama prije.... probaj vidjeti jel to

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...