Jump to content

Aluminijska cijev šuplja, promjera 8mm. Gdje kupiti?


mr_G

Recommended Posts

Ma glup sam. :lamo: Ne koristim sve blagodati hrvatskog jezika... :rofl:

 

Puna cijev = šipka :doh:

 

Treba mi da Dario Konopek zakrpa galeriju na glavi gdje mi pušta ulje u vodu... Uobičajen problem kod opelovih glava... Mora biti baš aluminij..

 

Dario je to već radio, daklem ima iskustva pa sam mu prepustio tu jebadu... :lol: A ko za kujac u SB je nema trenutno za kupiti. Pa mu moram poslati i cijevku... :lol:

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

ajde ne pametarite vec pomagajte gdje bi se mogla naci cijevcica da se lanos osposobi i da namaze nekog:naughty:

 

Ja sam svoju (onu istu koju sam tebi poslao) uzeo u bricostor-u...mislim da je bila na odjelu za zavjese:lol:

Link to comment
Share on other sites

Što je najbolje, tvornica je ostavila šaraf kojeg skineš i guraš kroz njega cijev. Ono trivijalan zahvat...

 

Ali je u biti vrlo jeben za izvest zbog aluminija koji nije čvrst... Moraš pogoditi točnu debljinu cijevi. Ako je predebela, nema šanse da ju natiskaš unutra. Ako je pretanka onda će se micati i opet curiti ulje u vodeni kanal...

 

E tu je koliko sam čuo Dario doktor, jer se već isprakso na jednoj glavi... ;)

Link to comment
Share on other sites

Što je najbolje, tvornica je ostavila šaraf kojeg skineš i guraš kroz njega cijev. Ono trivijalan zahvat...

 

Ali je u biti vrlo jeben za izvest zbog aluminija koji nije čvrst... Moraš pogoditi točnu debljinu cijevi. Ako je predebela, nema šanse da ju natiskaš unutra. Ako je pretanka onda će se micati i opet curiti ulje u vodeni kanal...

 

E tu je koliko sam čuo Dario doktor, jer se već isprakso na jednoj glavi... ;)

Link to comment
Share on other sites

Što je najbolje, tvornica je ostavila šaraf kojeg skineš i guraš kroz njega cijev. Ono trivijalan zahvat...

 

Ali je u biti vrlo jeben za izvest zbog aluminija koji nije čvrst... Moraš pogoditi točnu debljinu cijevi. Ako je predebela, nema šanse da ju natiskaš unutra. Ako je pretanka onda će se micati i opet curiti ulje u vodeni kanal...

 

E tu je koliko sam čuo Dario doktor, jer se već isprakso na jednoj glavi... ;)

 

razvrtis rupu na mjeru i potokaris cijevcicu na mjeru i napresas unutra

Link to comment
Share on other sites

Nemaš to potrebe raditi. Jer skineš hladnjak, turbinu, ventil dekl i jedan šaraf glave i možeš to staviti i dok je glava na motoru i motor unutra....

 

Ali ako baš hoćeš preventivno, mislim da nema nekih nedostataka ako staviš cjevku i dok je glava ispravna... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...