Jump to content

Lupkanje u prednjem kraju


Recommended Posts

kaj se moze desit ak ga ne promjenim odmah?

 

U početku ništa poslije ti se povećava lupkanje

 

2002g. je auto 177000km lezajevi mjenjani na oko 160000km pred godinu dana kada sam ga spustao

Posted via Mobile Device

 

Ako je loša kvaliteta ležaja amortizera može otići i za kraće vrijeme :(

Link to comment
Share on other sites

Jel imaju ti lezajevi za amortizere neki pojacani il nesto jer od kad su gore kak motam volan tak se cuju lezajevi da nekaj lupka ful slabo al se cuje. Sad su monroe (kak se vec pise) i nakon 200-300km su mi zamjenjeni novima jer su u auto kresi mislili da prvi par nevalja

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

prvi lezajevi su bili plasticni, a s vremenom su ih zamijenili za metalne. krajem prosle godine sam mijenjao i pitao u servisu zasto su drugacije dali. tako je bar s fabiom, a ne znam kako je s polo ili ibizom.

 

ja kad sam spustio auto za nekih 8cm kad do kraja motam cujem "tuk". pretpostavljam da to spona (ako je to ono na sta mislim) udari u zastitnu plastiku na blatobranu.

 

sto se lezaja tice malo duze sam vozio s poluraspadnutim jer nisam znao da je do njega pa u voznji nisam imao problema.

Link to comment
Share on other sites

Jebo vas VAG i novi auti i kvaliteta i neznam šta. I onda meni kažu za korejsko smeće koje trpi 3 puta više momenta od serijale, spušten je isto nezna 6cm i star 8 godina... :doh: I nemam takvih problema... Jedino što jede kugle i krajnike za doručak, ali to je normalno za naše ceste i višak momenta..

Link to comment
Share on other sites

pa kad je bio KOZA prije spustanja i sad je kao malo pao:) :P

 

ja sam neki dan pogodio kamen s necim ispod, vjerovatno vilica jer je bio oko kotaca ali nisam s kotacem. A kamen je bio veli tako da sam ga poslje u ruku uzeo...pa ti vidi...

 

Gledajuci od branika prednjeg ima 8-10cm do poda, a gledajuci ispod auta podvozje ima MOZDA 5cm. Rezultat taj kamen, i neki dan puknuta cijev od auspuha, dolje ispod kolektora iza druge lambde taman di izviruje na onaj donji dio...

 

izgleda da cu ga morat dignut malo:D

Link to comment
Share on other sites

Branik da, tako je i kod mene, ali napisao sam ti i o podvozju.

 

Lip pljastik fantastik koji sam imao prije je maknut, onda je bio tako nekih 8-9cm branik od poda, sad su samo original branici gore bez ikakve plastike i spusten je gewindama kolko ide. Kad stavim lip, sastrane na kraju brenika nemogu zavuc dlan pod njega:D :D

 

Ležeći kako koji u mom slučaju, sva sreća pa su u rijeci većinom oni samo kao trake navučene pa lupaju, nema onih velikih ko u zgb bar ih ja nisam vidio...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...