Jump to content

Parkiranje ispod stabla


Recommended Posts

ajde ljudi da cujem malo misljenja, savjeta, iskustva mozda...

 

u kvartu mi je 98% parking mista ispod stabala (onih ostalih 2% naravno nikad mene ne doceka:D) i jednostavno neman di drugo parkirat.....i naravno, po autu mi padaju nekakva zuckastosmedjkasta sranja koja se ne daju oprat.....prije, dok nije bilo jako sunce i dok su bile manje temperature se to jos i nekako skidalo, ono pritisnes malo spuzvon kod pranja i ide dole....ali sad nema sanse da se skine....moje misljenje je da, kako je sad jako sunce i vece temperature, da se to jos dotano zapece i skori.....ne da se skinit cak ni kad lagano noktom greben.....proba san i nekom polir pastom koju san ima doma i nista:drink:

 

e sad, nije problem platit pravo i kvalitetno poliranje da se to skine.....ali sta posli?? nakon dva parkiranje ce opet bit isti vrag?? mislim, i nema bas nekog smisla polirat auto svako 5 dana....rjesenje neko definitivno moran nac jer ga ovakvog ne mogu gleda:yucky: nije puno ali me ubija:drink:

 

postoji li kakvo sredstvo?? nesto tipa namazes, prodjes carobnon krpom i bye bye:D

 

imali uopce ko iskustva sa tim sranjima od stabala??

 

e da, evo slika da vidite kako to izglede otprilike....na slici se vide samo vece tockice, ali ima i dosta malih koje se nisu dale poslikat

oiym9i.jpg

Link to comment
Share on other sites

užas.

Meni curi neki vosak s drveća i to samo kad kiša pada.

 

meni ispred vocka kad se stanem pod lipu isto neka smola curi

 

 

 

alesijo: probaj s wax cleanerom to maknuti , pitaj raptora on s tim barata

Link to comment
Share on other sites

Češće ga peri, nemoj da se to skori

 

viruj mi, perem ga dovoljno cesto.....vjerojatno je dosta par sati na jakom suncu da se to skori....

 

@dejanR

sta je antisilikonsko cistilo??

 

 

i sta je taj wax cleaner, koje je to shema??

Link to comment
Share on other sites

Imaš ga u svim "BOJE I LAKOVI". Prvenstveno služi za skidanje ljepila koje ostaje kad se skidaju folije npr. s automobila, kamiona... Dobro skida a ne djeluje na lak!

 

hvala....budem se malo raspita:thumbsup:

 

nego, jel netko zna, jel benzina abrazivna za lak?? znan da ona skida sigurno smolu i ta cuda ali se bojin za lak....pogotovo jer mi je perla boja pa da ne ispadne cirkus....

Link to comment
Share on other sites

ovak redom :

operi auto i makni ova govna sa njega

odi u http://www.blackpearl.hr/black_pearl_402.html da ti spoliraju auto

plati jos da ti stave teflonski premaz

 

posle toga svaki put kad peres auto brisi ga sa "WAX AS you dry" sredstvom od Eagle one proizvoda - imas u bauhausu

nakon par tretmana svakim pranjem bi ti ta govna trebala lakse ici sa auta, odnosno bez problema obicnim pranjem

 

edit - hm.. u splitu si, onda se konzultiraj sa Leom, mozda on ima par pametnih oko toga

Edited by Dinac
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...