Jump to content

s cime maknut transparent spray zatamnjenje


Recommended Posts

Aceton za skidanje laka s noktiju. Mazni malo Hani pa probaj ali kao što ti je Kroky rekao na dijelu koji nije vidljiv. Tako sam ja frendu maknuo s G IV.

 

Nirtrom ni za živu glavu jer sve pobijeli.................

Link to comment
Share on other sites

Baš nekidan skidao to na svom katadioptru

 

Prvo sam probao s benzinom za čišćenje al je krvnički posao + kaj skroz sporo skida

 

Onda popizdio i uzeo razrijeđivač (nitro), on skine odmah ali ostanu bijeli risevi na pojedinim mjestima

 

Nakraju ispolirao sve s sonaxovom pastom za poliranje i sad se blešći ko pesja jajca

Link to comment
Share on other sites

okej decki hvala..

probao sam sa medicinskim alk ali nema sanse..

budem prvo otisao do boja i lakova na maximirskoj pa ako en ide s tim budem s nitrom i vodom pa bezbojni preko svega..

 

hvala hvala :)

Link to comment
Share on other sites

okej decki hvala..

probao sam sa medicinskim alk ali nema sanse..

budem prvo otisao do boja i lakova na maximirskoj pa ako en ide s tim budem s nitrom i vodom pa bezbojni preko svega..

 

hvala hvala :)

 

Kralju uzmi 3M finu poliku i skini, farovi ostanu ko novi :thumbsup:

 

Govorim jer sam imao ISTU situaciju na svom autu i jedino je polirka skinila sve i još farovi ostali kristalno čisti!

Link to comment
Share on other sites

2 peras - okej, tnx care

kako se tocno zove proizvod? 3m polir pasta ili..? :)

 

A ja otiša u dućan boja i lakova i tražija baš 3M polirku u boci (zeleni čep - fina), samo kupi manje pakovanje ako ima da ne uzimaš ovo veliko.

 

Evo na slici:

 

7-09376.jpg

 

s njom možeš polirat sve živo; od laka, boje, stakla, aluminija, plastike... ma sve

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...