Jump to content

Q: vadjenje origigi 2din radia - corsa c


Recommended Posts

vadio sam sebi ima već 2 god i već zaboravio kako to ide, sad došao frend pa nismo uspjeli. uglavnom, 4 mala imbusa u masci, idu van, dal se u te rupe ugura nešto pa radio iskoči ili se skida maska pa su ispod nje rupe za one viljuške?

 

nisam na opl forumima tak da ako netko zna o čemu se radi molim pomoć, thx!

Link to comment
Share on other sites

Ima tu trikova više, ne ide to van samo tako.

 

Prvo moraš baš točno pogoditi gdje je zakačka pa onda treba imati u prstima kako i kuda povuči. Nažalost, malo mi je to preteško za opisati. Dođe s vremenom nakon što ih podosta izvadiš.

 

Generalno, uguraš unutra kvačice od Blaupunkta koje malo raširiš i modificiraš pa povučeš prema "van" i prema sebi.

Link to comment
Share on other sites

giz, kakve kvačice, imaš sliku možda da probam naći nešto slično? meni je taman stao imbus onaj s kim sam skinuo te šarafiće, ali ne čuje si ni klik ni ništa. sjećam se prije kad sam sebi vadio da je bilo jebade al detalje sam zaboravio

Link to comment
Share on other sites

giz, kakve kvačice, imaš sliku možda da probam naći nešto slično? meni je taman stao imbus onaj s kim sam skinuo te šarafiće, ali ne čuje si ni klik ni ništa. sjećam se prije kad sam sebi vadio da je bilo jebade al detalje sam zaboravio

 

Kvačice su ti na radiju.

I izgledaju ti ko kaj ja znam šine od tramvaja.

I kad gurneš igle unutra raširiš ih te one puste okvir koji drži radio.

Ali igle možeš i krivo gurnut pa fulaš kvačice.

Ne vide se unutra.

Guraj ravno unutra jer ti radio stoji ravno.

 

radio-ausbau-opel-corsa-c.jpg

 

Možda ti ova slika tog istog radia pomaže ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...