Jump to content

1 CDC 04 i 05 07. AMC (jako puno slika)


Markus

Recommended Posts

Eto ljudi kom se da gledat .... ovo je prvi dio od valjda milijardu koliko ću postat jer tog ima masa .... nešt valja, nešt ne ... meni su zapravo najbolje od jučer od drift taxija po kiši, lagano sumrak već ... taman za slikanje ...

 

... ima od svakog pomalo, mislim da se neće nitko žalit :)

 

IMGP8863-2.jpg

 

IMGP8864-2.jpg

 

IMGP8869-2.jpg

 

IMGP8875-2.jpg

 

IMGP8884-2.jpg

 

IMGP8889-2.jpg

 

IMGP8897-2.jpg

 

IMGP8899-2.jpg

 

IMGP8900-2.jpg

 

IMGP8903-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Markus, fotke su odlične!

 

Daj se idući put javi, pa da te provozamo, zaslužio si već 100 krugova, koliko nas dugo pratiš i fotkaš :thumbsup:

 

Nije mi se dalo gurat u boks ... nisam ja ko ona ekipica koja misli da se svud može nesmetano proć ... ja poštujem pravila, a htio sam doć do Tonćija da se provozamo malo (iako s obzirom na kvalitetu taj dan bi se vrtili u krug :)) ali je bila gužva još od ljudi koji su se htjeli vozit pa mi se glupo bilo gurat pred sve njih ... :)

 

Bit će prilike ...

 

E i da .. ako netko osjeća potrebu nešto il sve od ovih slika pobacat po drugim forumima ili gdje već, slobodno nek to napravi .. ja ne spadam u ekipu "ja imam watermark na svakoj svojoj slici i bla..."

Edited by Markus
Link to comment
Share on other sites

1. hvala - stavio sam c/p na drift.hr

2. ma jorac bi se vrtili, mandarinicar je zeznuo samo kvalifikacije zbog treme, ostalo (poogotovo trening i kasnije taxi) je kasnije super odvozio.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...