Jump to content

Problemi sa advanced alarmom


Recommended Posts

Od jučer sestra ima problema s dodičnim alarmom. Lampica koja blinka kada je alarm aktiviran svijetli konstantno bio auto otključan ili zaključan. Kada se auto zaključa ne čuje se onaj zvuk zaključavanja i alarm nije aktiviran.

To mi se nikad nije dogodilo i nemam pojma šta s tim? Ima neka fora kako to riješiti ili moram ići kod nekoga da to pogleda (koga?)?

Link to comment
Share on other sites

lool to je i meni bilo neki dan :D

 

to ti je ukljucen "valet" mod...ima sema s skrivenim prekidacem, ili prek daljinskog....

 

prek daljinskog ga iskljucis tako da das kontakt i tri put unutar tri sekunde stisnes gumb za gepek;)

Link to comment
Share on other sites

prek daljinskog ga iskljucis tako da das kontakt i tri put unutar tri sekunde stisnes gumb za gepek;)

 

:lol: Te šeme kod advanca mi nikad neće biti jasne... Tri puta ovo, otključavanje, gepek i ono kombinacija tipki.. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

A ja sam imao složeno demonstracijsko turiranje kod sebe na svom alarmu. Da tek onda vidiš zbunjene face, kad se auto sam upali i počne napadno turirati motor. Ljudi se pogledavaju i zagledavaju u auto... :lol:

Link to comment
Share on other sites

lool to je i meni bilo neki dan :D

 

to ti je ukljucen "valet" mod...ima sema s skrivenim prekidacem, ili prek daljinskog....

 

prek daljinskog ga iskljucis tako da das kontakt i tri put unutar tri sekunde stisnes gumb za gepek;)

Riješio problem s ovime. Zahvaljujem

Ne znam samo kako je to uspjela poklikati :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...