Jump to content

Recommended Posts

sve kaj valja je 2000kn minimum, jedino ak se negdje slozi nekakav popust pa dobijes malo jeftinije ... bolje si kupi kvalitetne paste za tih par sto kn sto si mislio dat za polirku i pripremi ruku

 

Treba mi bas polirka, a i pastu trebam takodjer kvalitetnu...sve u kompletu ;)

Link to comment
Share on other sites

onda definitivno traži makitu, moja radi vec 2 god bez problema, placena oko 2500kn , ima i nizih jeftinijih modela, mogu ti se raspitat za cijene ak te zanima...

a paste 3m, bijeli čep - gruba, skida sve, i nakon tog fina, ja koristim žuti cep ...i to ti je dovoljno za sve... + neki vosak , ja koristim farecla liquid wax

Link to comment
Share on other sites

onda definitivno traži makitu, moja radi vec 2 god bez problema, placena oko 2500kn , ima i nizih jeftinijih modela, mogu ti se raspitat za cijene ak te zanima...

a paste 3m, bijeli čep - gruba, skida sve, i nakon tog fina, ja koristim žuti cep ...i to ti je dovoljno za sve... + neki vosak , ja koristim farecla liquid wax

 

E tak nesto bi mi odgovaralo. Gledal sam te makite ali sve su kak sam reko 2000+ kuna.

Jel ima netko da dila s alatima pa da je jeftinije ili ima negdje neka akcija ?

Link to comment
Share on other sites

kako se krece cjena tih pasti 3m ??

 

brba velis zuta je najbolja za sve ??

 

Susjed mi je posudio svoju polirku , ima 6 brzina , platio je 400 kn i super je, nije profi,al opet bolje nego rucno....

Link to comment
Share on other sites

moja artiljerija pasti

 

img4610.jpg

 

 

ovisi za kaj ti treba, ja prvo poliram bijelom - skroz gruba skoro matira auto, onda idem na finu - žuta , i na kraju navoskam i rezultat je bling bling :D primjer od jucer http://www.pohrani.com/f/1F/89/28KFthMI/img4614.jpg

 

a sad neznam koju ti pastu preporucit i za kaj ti tocno treba , ako hoces nekaj za fino poliranje, nekaj univerzalno onda ove dvije od 3m-a na sredini slike, crveni čep- ta je fina za mašinu, i žuti ona je za ruku ... 3m imperial , one su nesto jeftinije, cca 150kn al super su , dok su ove sa desne strane 250-300kn

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja Rupesovu polirku (regulacija brzine)...3M-ov cicak...set podloski 3M (3 vrste - gruba , srednja , fina)...set pasti 3M...i set krpica 3M...sve je rabljeno (ima i novih podlozaka i krpica) jer sam se bavio time...ja mislim da ti bilo tko moze potvrdit da je 3M vodeca tvrtka u polir pastama,a i u ostalim stvarima...

 

Mogu ti poslikat ako si zainteresiran i dogovorimo se oko cijene za sve to.

 

xxxx

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja Rupesovu polirku (regulacija brzine)...3M-ov cicak...set podloski 3M (3 vrste - gruba , srednja , fina)...set pasti 3M...i set krpica 3M...sve je rabljeno (ima i novih podlozaka i krpica) jer sam se bavio time...ja mislim da ti bilo tko moze potvrdit da je 3M vodeca tvrtka u polir pastama,a i u ostalim stvarima...

 

Mogu ti poslikat ako si zainteresiran i dogovorimo se oko cijene za sve to.

 

xxxx

 

Ajd mi poslikaj i reci cijenu.

Posalji mi to sve na mail dadokisic@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Evo poslao sam ti na mail...i ajd mi molim te danas javi dali si zainteresiran jer mi se vec par ljudi javilo nakon mog posta GORE...pa da vidim kaj cu s tim jer se ja stvarno nemam vise vremena uz posao s tim zahebavat.

 

Hvala.

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...