Jump to content

snimanje boje, gdje??


Bartol

Recommended Posts

trebam za svoju 106-icu boje, srebrna je i po broju ima 7 podnijansi, vec jednom radio, pa jedva uspio priblizno pogodit, a sad trebam prvi branik lakirat, a volio bi da je ista :)

 

cuo sam da ivicek snima boju, pa je po tome radi, ali me zanima jel jos netko to radi??

Link to comment
Share on other sites

na staroj samoborskoj , oni drze spies hecker

 

al sve to snimanje ce ti opet izbacit par kartica, odabere se koja je najbolja i po potrebi se doradi, bar ja tak radim i sa srebrnim skoro nikad nemam problena

 

ugl, ak imas broj boje onda nemas zasto snimat, recimo treba ti 2 dl za branik, uzmes si tam 2 boje po 1dl, jedna svijetlija jedna malo tamnija, il jedna manja zrna druga veca, i onda ih pomjesas i voila :D

Edited by brba
Link to comment
Share on other sites

nazalost ne , ne uzimam kod njih previse jer su preskupi a i iskreno nisam zadovoljan kako mi gađaju boje, uvijek jos pol sata zajebancije i dorađivanja

 

a di si isao za boje, mi smo bas prosli tjedan imali srebrnu 206 i savrseno mi je odgovarala boja od standoxa, tak da odi pogledat u dubravu tam u dvoriste di je fiat

Link to comment
Share on other sites

Ak sam dobro skužio samo su metalik, perla i slične baze na bazi vode, al ove normalne su još uvijek standardne.

A akril baze su zabranjene i tko god ih prodaje radi prekršaj ;)

 

Najbolje nazovi u dućan pa ispitaj šta te točno zanima (za koju boju itd..)

broj ti je 01/6530-543

Link to comment
Share on other sites

po meni je ta fora sa ekologijom bila cisti paravan za unistavanje malih radnika aka fushera koji rade doma :D jer sa vodenom ako nemas prilagođenu komoru mos se hebatm, nece se osusit nikad :thumbsup:

i naravno da si jos malo podignu cijene

 

hebo vodu, nitro rula :drool:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...