Jump to content

proton wira (ne ide)


Recommended Posts

frendu auto poceo tako receno stekat i zamolio da pitam ako moze bilo kakva pomoc.

 

''na hladno auto se upali bez problema..no međutim kad je topal već i ugrijan onda me zajebava paljenje..npr. odem na benzinsku da ga tankam i onda mi neće upalit da ga Hebeš..tek iz 15 puta upali..ajde ako netko možda zna šta bi moglo biti..a problem broj dva..auto mi vrti 7000rpm no međutim sinoć nije mogao preć 4000 i gušio se za riknut..stisnem gas on vrišti al neide..nije kvačilo..nego jednostavno stane na 4000 i nemiče se..''

ima normalan minmum..nea trokiranja u vožnji.. kad se ugrje negak imam sranja sa paljenjem to stoji.. i to me zna jebat masu puta kao na benzinskoj kad tankam..na hladno pali iz prve..al se usis sad čuje bolesno..drešti ko da ima 500 ks.

kad auto se ugrije ili hladan bio auto jednotavno nevuče..a filter zraka se dere ko blesav..netrokira auto nego se guši..

 

Hvala na bilo kakvoj pomoci:thumbsup:

 

auto je znaci 1.8

Link to comment
Share on other sites

Prvi put čujem za takav problem na 4G93 motoru općenito, a prošlo mi ih je miljon kroz ruke :huh:

 

Jeli sve dobro uključeno; razvodnik, MAF kod filtera zraka...

Neka pregleda paljenje da nije nešto sjebano (kablovi, svijećice)... pa zatim injektori...

Link to comment
Share on other sites

...ja bi prvo provjerio lambda sondu...

Kad lambda krepa upali se "check engine" ali auto ne radi ovo što je napisano jer ECU ide u open loop.... neki veći je zajeb u ovom slučaju....

 

E da je bar bliže ST-u, a ne u Puli pa bi riješili nekako... damn

Link to comment
Share on other sites

ak se der, a nejde , mozd afali goriva akad s epumpa zgrije ili injketor ili sta vec.. u toj liniji...

 

dok je hladan dobi prek 5 injktora dodatak pa jos ide donekle,

dunno, lupma bezveze iz dosade..

 

Mitsui i Protoni nemaju cold start injector

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...