Jump to content

T: SINTER LAMELU (+iskustva)


Josey

Recommended Posts

dakle trebaju mi iskustva sa sinter lamelama, ok, to uglavnom znam da je ok i da je super stvar i da su serijske korpe uglavnom jake za dupli porast snege i momenta, ali me zanima iskustvo, ko to radi u hrvatskoj?

 

ovaj decko sto radi u jaski? koliko je kvalitetan?

neki kazu da deru 20 000km i da je sve super, neki vele da im se raspala nakon 2 starta

 

dakle iskustva KVALITETE

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da od svoje možeš napraviti isto da bude na pera bez potisnih federa, znam jel se meni nudila, a imam istu takvu kao ti, jedini problem je normalni start, jel više nemaš federa šta ublažuju kretanje.

 

e pa baza i je u tome sta ima kupit sinter lamela bez federa za mene sa 3 pera, al ja bas hocu da imam federe... :doh:

Link to comment
Share on other sites

e pa baza i je u tome sta ima kupit sinter lamela bez federa za mene sa 3 pera, al ja bas hocu da imam federe... :doh:

 

Pa napraviš od svoje, samo ti federi moraju biti kvalitetni (noviji), kažu ljudi da bi pucala zbog starosti federa, e sad??????

Link to comment
Share on other sites

JA sam imao sinter lamelu napravljenu iz OEM lamele i nisam bio zadovoljan. Bilo je ok dok nije bilo turbine ali cim je turbina dosla lamela bi proklizavala kad bi se zagrijala iznad 4000 okretaja u boostu. Okretaji bi presli 4000-4500 u boostu i samo bi poletjeli a auto bi doslovce stajao na mjestu a da ne spominjem deranje masine kad bi do toga doslo :-D.

 

Sad imam Clutchmasters FX 400 kit lamela je sa 4 pera i federima i prezadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

same pohvale za ove iz jaske..................

 

dopeljaš mu svoju staru lamelu, on ti stavi novo srce, federe i sinter gore............

 

skoro svi iz kluba stavljali kod njih i znam za par autiju sa rallya da su kod njega to radili i zadovoljni su i sa uslugom ali i cijenom..............

Link to comment
Share on other sites

može, skineš lamelu, odneseš i on ti je rješi............

 

a kome sad ovom u jaski il ovom u sloveniji

 

kod mene je malo problem

 

serijsko auto 191nm

moje auto 350nm :bag:

 

mislim da ce morat sjes organic clutch stage 3 od helixa :blink:

Link to comment
Share on other sites

za ovog u jaski, znam da se čovjek joža zove a ime firme se nemogu sjetit.................

 

 

sutra ti ja javim dali ti mogu exedy nabavit..................

 

joj, na ovo san mislija

može, skineš lamelu, odneseš i on ti je rješi............

 

skinem i kome odnesem, decku u jaski ili slovencima ?

 

btw, decku u jaski ne odnesem sigurno nego mu posaljem hp expressom

Link to comment
Share on other sites

dobro jel zna ko sta o ovom decku iz jaske kakve su lamele jel se drobe itd ?

jeb*emu ...

 

Čovjek se zove Joža Rački i nije dečko nego ima skoro 5 bani,susretljiv,pojasni ti šta te zanima,objasniš mu šta ti treba i nije skup,vrlo ga je jednostavno naći kad siđeš s AC kod jaske,prođeš semafor kod Lidla i prva ulica desno nakon 20metri je on,firma se zove:

 

http://www.comet-cro.com/

 

Uglavnom dobro radi i cirka ti bude cca 500kn sa sinterbroncu,da ti nanita tvoju lamelu ako bude potrebno nešto više raditi to će ti on reći,zovi njega na mob ili na fiksni.

Link to comment
Share on other sites

Čovjek se zove Joža Rački i nije dečko nego ima skoro 5 bani,susretljiv,pojasni ti šta te zanima,objasniš mu šta ti treba i nije skup,vrlo ga je jednostavno naći kad siđeš s AC kod jaske,prođeš semafor kod Lidla i prva ulica desno nakon 20metri je on,firma se zove:

 

http://www.comet-cro.com/

 

Uglavnom dobro radi i cirka ti bude cca 500kn sa sinterbroncu,da ti nanita tvoju lamelu ako bude potrebno nešto više raditi to će ti on reći,zovi njega na mob ili na fiksni.

 

Moga bi i ja kod njega.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...