Jump to content

Sigurnosni vijci za felge


Recommended Posts

vidit ću sutra kad dođem tam. Pitao samo da su za te felge kad me ovi u vulkalu maltretirali.

 

Dofuram skrivene ventile da mi ugrade trojica gledaju ventile gledaju felge zovu me i kažu to nije za te felge to je za upuštene felge??, nije mi se dalo ulazit u rasprave pa reko da stave obične, a dado666 na istim felgama ima iste ventile i sve OK.

 

Prije par mjeseci mi guma puštala dođem dolje frajer izvadi jedan šeraf i jedan čavao:D iz gume i pita di se vozim. Reko kaj ja znam negdje pokupio. Pa počeo jel imam kakvo gradilište ublizini jel ovo jel ono reko oš krpat il odo ja drugdje pa se naljutio:lol:

 

covjek hoce bit frend s tobom a ti tako.... :lol:

 

inace ozbiljno savjet nazalost iz iskustva..nemoj kupit ove glupe ako ti to ponude...meni se jedan od tih valjcica spigo na ovom adapteru i onda se dogodi da nemres skinut saraf na kraju...oni su namjenjeni da ih ne stegnes uopce jako, ali svejedno se zapece lako i onda problemi. a da ne govorim da svi koje sam vidio su imali ISTI raspored tih rupa...dakle bilo tko ode kupi te sarafe i ima isti adapter...

Link to comment
Share on other sites

E a koji vrag su ti konusni i to? Kaj nisu svi šerafi za alu felge isti? Imao sam BBS felge, Alessio i čelične i ovi sigurnosni od alessia su bili za to dobri sad odjednom za OZ ultre nisu WTF??

 

konusni sluze da ako imas 4x98 rupe na glavcini, a felga 4x100 da mozes to zasarafit....sad ja ne kuzim zasto ti imas konusne, to treba provjerit raspored rupa dal je isti na felgi i glavcini.

Link to comment
Share on other sites

svi šarafi za ketače su konusni

 

ovi za različiti razmak rupa su ekscentrični....tj. konus je na ekscentru (kao podloška...slobodno se vrti na šarafu)

 

2 marco polo - ovi kaj si stavil sliku su OK!! slične imam i ja i nemam problema (a svaki put pretegnem šarafe ko konj)

- jedino ostaje pitanje koliko ih istih ima u gradu....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jučer mi se uspio sjebati jedan sigurnosni šaraf na felgi, jedva sam je uspio odšarafiti van...Htio sam skinuti felgu, i vulkanizer ga zategao odavde do tokia...Uglavnom, utori na sigur.šarafu su sjebani...Gdje toga ima kupiti...Zvao peugeot, 400 kn 4 komada, i možeš kupiti samo 4 komada... Ima li toga gdje jeftinije i na komad?

Link to comment
Share on other sites

Jučer mi se uspio sjebati jedan sigurnosni šaraf na felgi, jedva sam je uspio odšarafiti van...Htio sam skinuti felgu, i vulkanizer ga zategao odavde do tokia...Uglavnom, utori na sigur.šarafu su sjebani...Gdje toga ima kupiti...Zvao peugeot, 400 kn 4 komada, i možeš kupiti samo 4 komada... Ima li toga gdje jeftinije i na komad?

 

Pa sigurnosni šerafi se i prodaju po 4 komada, kaj ne? Za svaku felgu po jedan

Link to comment
Share on other sites

Dok još netko ne da koji dobar prijedlog gdje kupiti komad ili 4 po povoljnoj cijeni,imam još jedno pitanje...

 

S obzirom da sam izvadio taj šaraf, i vozim se na 4 šarafa,umjesto na 5, jel se može šta dogoditi dok ne vratim taj nazad?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...