Jump to content

Sigurnosni vijci za felge


Recommended Posts

Da ili ne? Jedan vulkanizer mi je rekao da ih maknem da bolje da su obični. A ja opet nebi htio iz noćne doć i nać auto na klocnama:lol:. Marka felgi i marka vijaka nije ista predpostavljam da nema veze glavno da je isti onaj broj npr. kod mene 14x1,5 e sad na običnim koje sam dobio uz Ultre piše M14x1,5 a na sigurnosnim od Alessia piše B14x1,5

Link to comment
Share on other sites

Da ili ne? Jedan vulkanizer mi je rekao da ih maknem da bolje da su obični. A ja opet nebi htio iz noćne doć i nać auto na klocnama:lol:. Marka felgi i marka vijaka nije ista predpostavljam da nema veze glavno da je isti onaj broj npr. kod mene 14x1,5 e sad na običnim koje sam dobio uz Ultre piše M14x1,5 a na sigurnosnim od Alessia piše B14x1,5

 

Sviđaju mu se felge a? :D

Link to comment
Share on other sites

Ovisi kakve sigurnosne vijke kupiš. Ona smeća u molydonu izbjegavati jel pucaju ko kokice i onda si u qrcu. Malo kvalitetnije se isplati uzeti i još uz njih dobiš kod tako da ako izgubiš nastavak možeš nabaviti novi.

 

Ovakvi i slični ne valjaju

unbranded-locking-wheel-nuts.jpg

 

Dok su ovi po meni bolje riješenje

Locking-Wheel-Nut-Kit-Ford.jpg

Link to comment
Share on other sites

kakvo je to pitanje :)

pa naravno da se isplati staviti, sto god moze odvratiti potencijalnog kradljivca isplati se, pa bila to obicna sipka na volanu. stari ima neke iz molidona, iskreno, ne izgledaju mi bas cvrsto, bile su na ljetnim felgama 2 sezone i mislim da je stari imao problema kod vulkanizera, ne znam tocno sta je bilo, ali zadnji desni kotac nisu mogli odsarafit jer se valjda zapeko taj jedan sigurnosni saraf, ne znam sad tocno.

ugl, ja bi si za golfa kupio neki bolji set, al cekam da vidim, hocu li stavljati distance pa da znam odrediti duzinu sarafa.

zna netko gdje jos ima za kupiti malo boljih setova?

i da, stari je u molidonu dobio samo jedan kljuc za odsarafljivanje sigurnosnih, to mi je malo ONAK :blink: :doh:

Link to comment
Share on other sites

i da, stari je u molidonu dobio samo jedan kljuc za odsarafljivanje sigurnosnih, to mi je malo ONAK :blink: :doh:

 

Sa svima dobiš samo jedan ključ ali sa boljima dobiš kod na naljepnici koju zalijepiš negdje u autu tak da ak izgubiš ključ možeš dati napraviti drugi

Link to comment
Share on other sites

U Vulkalu mi rekli da su to neki konusni i mojei alessio nepašu a od OZ-a nemaju pa zvao gabrek i imaju set 260kn ja idem sutra po njih

 

a koje to imaju gabrek jesi provjerio? ako su ovi na tockice, zajebi to, ne valjaju..

.

ovi zvjezdasti su OK.

Link to comment
Share on other sites

a koje to imaju gabrek jesi provjerio? ako su ovi na tockice, zajebi to, ne valjaju..

.

ovi zvjezdasti su OK.

 

vidit ću sutra kad dođem tam. Pitao samo da su za te felge kad me ovi u vulkalu maltretirali.

 

Dofuram skrivene ventile da mi ugrade trojica gledaju ventile gledaju felge zovu me i kažu to nije za te felge to je za upuštene felge??, nije mi se dalo ulazit u rasprave pa reko da stave obične, a dado666 na istim felgama ima iste ventile i sve OK.

 

Prije par mjeseci mi guma puštala dođem dolje frajer izvadi jedan šeraf i jedan čavao:D iz gume i pita di se vozim. Reko kaj ja znam negdje pokupio. Pa počeo jel imam kakvo gradilište ublizini jel ovo jel ono reko oš krpat il odo ja drugdje pa se naljutio:lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...