Jump to content

F1 Valencia 2010


Outlaw

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Isto ne gledam bas pozorno, ali koliko sam shvatio isao je u box nakon svih jos uvijek za vrijeme safety cara pa je morao cekat da svi produ. A nakon toga su ga brzo jos jednom uveli u box i nakon mekih stavili tvrde da moze do kraja

Link to comment
Share on other sites

Trebao je sve da, ali nije nikog. A Hamilton ga je prosao, a da nije smio.

 

Greska vodstva sto nije pustio sve kao prvo, a kao drugo ako vec nije isao pustat nikog, onda je Hamilton trebao dobit vecu kaznu, jer ovako kao da je nije dobio. Znaci sljedeci put, sudeci po ovoj kazni, bi svatko trebao fino preteci saftey, dode prvi, odradi box i racuna na kaznu u kojoj gubi par sekundi :lol: Jebeno :lol:

 

P.S. Dominik, gledam i ja prijenos pa sam cuo sve kao i ti :P Mogao si se prije javit :P

Link to comment
Share on other sites

Alonsko je takvo govno od covjeka da je to strasno, da bog mu se bolid pokvario u zadnjem krugu, SMRAD, fuj , bljak, bljak

 

safety je trebao sve propustiti, nemoj pricati gluposti outlaw

 

vidiš ja se baš obrnuto nadam za hamiltona, jel je ovo sve samo ne fer

 

edit: s obzirom da se hamilton nije baš bunio na obavijest preko team radia da je dobil kaznu, pretpostavljam da je očekivao kaznu i da kad je čuo koja je, da se samo slatko nasmijao, smeće

Edited by KA2001MR
Link to comment
Share on other sites

Mozda je vozac safety cara slucajno upalio zuta umjesto zelenih svjetala :lol:

 

 

Stvarno glupo sad ako se desi recimo (ne kazem da bude) da ce odlucivat recimo jedan bod izmedu Hamiltona i Alonsa i onda Alonso izgubi naslov zbog greske vozaca Safetya i loseg vodstva utrke

Link to comment
Share on other sites

Alonskovo raspitivanje i kukanje oko Hamiltona me raspizdilo, pravo je govno

 

a ove strucnjake u studiju kao i tebe dozivljavam nas kako :P:P:P , sere mi se

 

Da stvarno je Alonso budala i tuzibaba. Bio je u utrci s Hamiltonom, stizao ga, Hamitlon je trebao mijenat prednje krilo, dakle presao bi (recimo) konkurenta za naslov i bio drugi u utrci. I onda Hamilton prede safety sa zutim svjetlima i ode Alonsu 10 mjesta napred i sad je Alonso glup jer se zali nesto :lol:

Link to comment
Share on other sites

Alonskovo raspitivanje i kukanje oko Hamiltona me raspizdilo, pravo je govno

 

a ove strucnjake u studiju kao i tebe dozivljavam nas kako :P:P:P , sere mi se

 

baš me zanima da se npr. tako nešto dogodilo Marinu dok je vozio, kako bi ti reagirao u boksu, a kamoli on za volanom u žaru borbe, kad onaj koji je zadnjih krugova bio sve sporiji od njega odjuri pun gas naprijed, a ti voziš trostruko manjom brzinom do boksa i svjestan si da ćeš spušit 10 mjesta zbog toga.

 

mislim očigledno je da navijaš za mclaren, kao i ja za ferrari, al ako tu svi peezde na hebenom trackdayu jel je netko nekoga zaštopao u brzom krugu, zamisli kak je njemu skočio živac na ovo.

 

ja znam da bi ja poludioooo.

 

al ok ti imaš svoje mišljenje, ja svoje

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta cekaju u Ferrariju s takvim strucnjakom poput tebe :lol::lol::lol:

 

ma gdje ga je stizao, pa Bueimija ne moze prestici

 

Hamiltonova graska je sto nije stisnuo gas dok safety nije izasao iz bijele linije i nista se ne bi dogodilo, previse se neckao i to je SVE genije ak te zanima s njegove strane, a prolaz kroz boxove je i vise nego dovoljna kazna

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta cekaju u Ferrariju s takvim strucnjakom poput tebe :lol::lol::lol:

 

ma gdje ga je stizao, pa Bueimija ne moze prestici

 

Hamiltonova graska je sto nije stisnuo gas dok safety nije izasao iz bijele linije i nista se ne bi dogodilo, previse se neckao i to je SVE genije ak te zanima s njegove strane, a prolaz kroz boxove je i vise nego dovoljna kazna

 

 

Jebe mi se za Hamiltona, probao sam ti "objasnit" malo zasto je Alonso "tuzibaba" :lol:

 

 

 

Ne vidim zasto mi se moras obracat s "genije" :huh: Lijeci komplekse na nekom drugom :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jebe mi se za Hamiltona, probao sam ti "objasnit" malo zasto je Alonso "tuzibaba" :lol:

 

 

 

Ne vidim zasto mi se moras obracat s "genije" :huh: Lijeci komplekse na nekom drugom :thumbsup:

 

zato sto si uvjek najpametniji a trke vidio nisi :P:P, pa ti samo i dalje ostaje ovo tipkanje, al i dalje nemas pojma :P:P

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta cekaju u Ferrariju s takvim strucnjakom poput tebe :lol::lol::lol:

 

ma gdje ga je stizao, pa Bueimija ne moze prestici

 

Hamiltonova graska je sto nije stisnuo gas dok safety nije izasao iz bijele linije i nista se ne bi dogodilo, previse se neckao i to je SVE genije ak te zanima s njegove strane, a prolaz kroz boxove je i vise nego dovoljna kazna

 

gle ja nisam nikakav strucnjak niti ikome pametujem, ja sam iznio svoje misljenje, a ti si se poceo izrazavat svisoka, ok imas daleko vise iskustva sa utrkama nego cu ja ikad imat.

ja mislim tako, mozda moje misljenje nije tocno, al nemoras se bas tako izrazavat.

ja bar priznam da navijam za ferrari i normalno da mi ovo nikako nije sjelo.

al eto bolje mi je da se ne opterecujem i tak nemam koristi od toga

eod od mene poosa svima

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...