Jump to content

ugradnja plina,isplati li se?


Recommended Posts

Moj. :cool:

 

Moj također.

 

Ljudima su problemi "prebacuje mi na benzin" a filter nije promijenio 150 000km i sl.

 

Uz redovna održavanja, ako se plin dobro ugradi, stvarno nema razloga da ne bude sve kako treba. Zablude su da nijedan auto na plin ne radi dobro :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Murano - landi renzo 5-8 cilindara tresao palio check engine kurac palac

c3 - tartarini - otišle dizne tresao palio check engine

207 cc vti - nemam pojma koji gasio se tresao palio check engine

bratićev laceti tartarini tresao palio check engine

 

niti jedan nisam ja dao ugraditi već su auti došli sa ugrađenima sve bili skupi direkt sistemi... da je ljepo natoćiti auto u pola cijene je ali se auto razjebe.

 

nije opel jedini auto i imaju katastrofa dizele kupi auto ne opel sa dizelom i preporodit ćeš se što potrošnjom što momentom

 

Astra 1.4 60ks... 280000km na plin i to onaj fergazer sistem...

Astra (upočetku 2.0 16V 150ks nekih 20-30000km) kasnije 2.0 16V turbo 204ks 50-60000km...

Citroen C4 1.6 16V Leob 30000km

 

To je iz moje obitelji... sve ugrađeno u auto timu i sve tamo uredno servisirano i bez ikakvih problema i komplikacija... :thumbsup:

 

A da ne pričam od frendovima bmw 740i, fiesta 1.25, A8 4.2Q .... itd... itd...

Svi su išli mojom preporukom u auto tim i napravili brdo kilometara bez ikakvih problema...

Link to comment
Share on other sites

Kak ćeš bit zadovoljan s plinom ovisi isključivo o ugradnji. Ja u 70 000km nisam imao nikakvih problema, nikad. Flashlube ne koristim, na servisu plina nisam bio nikad, problema nisam nikad imao. Znam ljude koji idu na svakakve servise, koriste flashlube i plin im i dalje ne radi kak spada. Plin je nažalost lutrija kod nas. Dobre šanse imaš, ali i dalje lutrija. Isplativost je s današnjim cijenama upitna, zapravo ako želiš štedit, uzmi mali MALI gradski autić, benzin ili dizel, svejedno.

Link to comment
Share on other sites

da,znam da je lutrija s ugradnjom,a ne bih volio plaćati nešto što će se kvariti.

malo sam guglao,ima hrpa radionica koje ugrađuju,svi daju garancije ovo ono,ali znam kako je to kod nas s garancijama pa se na to ne oslanjam previše.

za auto tim su rekli da je odličan ali sudeći po feedback-ovima,izgleda da rade kak im dođe,nekom hebeno drugom nikak :)

a što se polovnog dizlA tiče,sumnjam da u RH postoji ispravni dizlo koji nije služio za dovoz drva,građevine i slično,znači dizlo nema šanse.

što se malog auta tiče i to otpada jer se nemrem zamisliti sa 194cm i 125kg u malom autu :D

ne više

Edited by goggi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja ima još par uređaja po akciskoj cjeni

BRC, direktno seq ubrizgavanje sa rezervarom umjesto rezervne gume 7000 kn

 

Ugrađeno kod Seba po mrak cijeni :thumbsup:

 

vrhunski naravljeno :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...