Jump to content

Predzimska zaštita laka?


Recommended Posts

Što? Kako? Zašto?

 

Nemojte mi Frketićove fore 18 slojeva i kemikalija :lol: Znam da je to najbolje, al to je prvo neisplativo, drugo neizvedivo s mojim sadašnjim vremenskim preokupacijama, treće hoću to izvesti sam...

 

Kupio sam danas u molidonu neki tvrdi vosak čini mi se (to mi frajer preporučio), imam vatu za polituru, što dalje? Znam da je preduvijet dobro oprati auto, posušit i plohu po plohu polirat do željenog sjaja...ima netko još kakav dobar savijet?

 

E da, lak je u dobrom stanju, 2 godine star tako da ne treba neke abrazivne paste i slično...Hvala!

Edited by Joki
Link to comment
Share on other sites

ma ti si panj, di ćeš ići polirati auto pred zimu, pusti ga da trune sad malo a na proljeće poliraj..ovo za zaštitu najbolje kaj ti mogu preporučit je cerada i ostavi komad pa sebi nabij na glavu da se zaštitiš od vremenskih (ne)prilika :lol:

Link to comment
Share on other sites

ma ti si panj, di ćeš ići polirati auto pred zimu, pusti ga da trune sad malo a na proljeće poliraj..ovo za zaštitu najbolje kaj ti mogu preporučit je cerada i ostavi komad pa sebi nabij na glavu da se zaštitiš od vremenskih (ne)prilika :lol:

 

nema cerade koja ide na tu glavu

Link to comment
Share on other sites

pitaj mamu, svaki put prije susreta s njom dobro zaštitim svoju glavu :D

 

megane, nije poliranje nego zaštita, čitat s razumjevanjem ;)

 

 

smrade jedan nemoj bit djiber nego plati nekom da ti ispolira auto i to je to....imas u ''pearl blacku'' one neke teflonske zastite ili tak nes...

 

a sto se mame tice, ne smijem sad bit prost jer je tvoja seka upravo kod mene pa ti necu odgovarat na takve provokacije...:rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...