Jump to content

T: kod boje i di kupit


BaGy

Recommended Posts

inace u trgovini vise neces nac nitro boje jer ih bas i nesmiju prodavat :D ja ti mogu nabavit od spies heckera, mislim da boljih baza bas i nema , 380-400kn kg

ak hoces javi se pa odemo zajedno po nju

 

znam da se tesko mogu nac jer su ih zabranili...no svi kazu da su jedno 1000 puta bolje od ovih na bazi vode :naughty:

 

imas PM..svima ostalima hvala na pomoci :)

Link to comment
Share on other sites

1. ne smrdi

2. nema problema oko dizanja stare boje i razno raznih drugih kemija ak se ne poklapaju

3. ne smrdi

4 perem ruke sa vodom nakon nje :D

5 ne smrdi

 

jedini minus je kaj se jako sporo suši, al i to se riješi sa pazno raznim puhalima :D neznam jel sam napomenuo da ne smrdi :D

Link to comment
Share on other sites

1. ne smrdi

2. nema problema oko dizanja stare boje i razno raznih drugih kemija ak se ne poklapaju

3. ne smrdi

4 perem ruke sa vodom nakon nje :D

5 ne smrdi

 

jedini minus je kaj se jako sporo suši, al i to se riješi sa pazno raznim puhalima :D neznam jel sam napomenuo da ne smrdi :D

 

da al je po istom kodu boje nijansa drugačija pun quratz, znači tko ne lakira cjeli auto yebo je ježa jer će mu auto izgledat ko polo harlekin, sporo se suši i pun quratz je teže radit upravo zbog toga jer sporo "steže" pa curi itd....

 

načuo sam da se nitro baza vraća u prodaju a sad......:huh::huh::huh:

Link to comment
Share on other sites

da al je po istom kodu boje nijansa drugačija pun quratz, znači tko ne lakira cjeli auto yebo je ježa jer će mu auto izgledat ko polo harlekin, sporo se suši i pun quratz je teže radit upravo zbog toga jer sporo "steže" pa curi itd....

 

načuo sam da se nitro baza vraća u prodaju a sad......:huh::huh::huh:

 

bedastoce :D ja od kad sam presao na vodene prakticki nisam fulao boju, uglavnom puno sam zadovoljniji sa nijansama :thumbsup:

 

a curit ce i nitro ak se ne osusi :D nema sanse da se vrati nitro otrov

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...