Jump to content

C-Klasse, zvučnici info


Gale

Recommended Posts

bok,

 

evo frend slaže neku muziku u auto... pa ako netko zna par informacija bio bih zahvalan..:)

 

koje dimenzije idu naprijed u vrata, i iza na policu??

 

da li se trebaju kupiti i posebne plastike kako bi se mogao zvučnik staviti naprijed i iza??

 

sve info. su dobrodšle :) :thumbsup:

 

radi se o c klassi 1996 godina...

Link to comment
Share on other sites

bok,

 

evo frend slaže neku muziku u auto... pa ako netko zna par informacija bio bih zahvalan..:)

 

koje dimenzije idu naprijed u vrata, i iza na policu??

 

da li se trebaju kupiti i posebne plastike kako bi se mogao zvučnik staviti naprijed i iza??

 

sve info. su dobrodšle :) :thumbsup:

 

radi se o c klassi 1996 godina...

 

CICE i tamo postavi upit.

Link to comment
Share on other sites

bok,

 

evo frend slaže neku muziku u auto... pa ako netko zna par informacija bio bih zahvalan..:)

 

koje dimenzije idu naprijed u vrata, i iza na policu??

 

da li se trebaju kupiti i posebne plastike kako bi se mogao zvučnik staviti naprijed i iza??

 

sve info. su dobrodšle :) :thumbsup:

 

radi se o c klassi 1996 godina...

naprijed idu 16-ice, iza 13-ice.

 

vecina marki zvucnika ima gro rupica razlicitih standarda i ne bi trebao imat problema oko montaze, nista dodatno nije potrebno. ako postoji netipizirani MB konektor, ocvikas ga i stavis standardne stopice (jedna uza i jedna sira). pazi samo na dubinu zvucnika, ako ides na reference seriju znaju biti dosta dublji, pa uzmi metar i malo premjeri da ti po dubini ne zapinju, inace trebas radit (kupit) distance i pitanje je dal ce ti mrezica stat.

Link to comment
Share on other sites

tako sam si i mislio, jer smo jučer vadili orginale iz vrata... ali mi se čini da su zvučnici u kompletu s plastikama... pa nisam ziher.. ako stavim samo zvučnik brijem da će biti preduboko i da će zapinjati...

 

za iza nije bed... jer njih možemo i na lim zašarafiti...

Link to comment
Share on other sites

tako sam si i mislio, jer smo jučer vadili orginale iz vrata... ali mi se čini da su zvučnici u kompletu s plastikama... pa nisam ziher.. ako stavim samo zvučnik brijem da će biti preduboko i da će zapinjati...

 

za iza nije bed... jer njih možemo i na lim zašarafiti...

 

Tako sam ja prvo stavio kod sebe u Polo pa nisam mogao do kraja spustiti prozore,kasnije stavio distance i sve :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...