Jump to content

NOVi 1.6 tdi CR iz WAG-ove game? Info


Recommended Posts

dali je netko vozio novi polo, novu fabiu ili ibizu s tim motorom, tj najvise me zanima onaj od 90 ks, ali mogu i iskustava sa 75 ili 105 ks inacicom.

 

sav info je dobrodosao, ako ga netko ima mozda u firmi ili kupio novi, bio bih zahvalan na kratkom opisu dozivljaja iz voznje

 

kak se krecu servisi kad se uzme novi auto?:thumbsup:

 

Hvala:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

probao sam u par navrata ovog novog leona 1.6 tdi cr i audi a3 sb isti motor,a ono...niti smrdi niti miriše,nisu neke opake performanse,np3 audi a3 nejde nikak,dok je leon kao malo "življi" potrošnja neka mizerna,iskreno nisam ni pratio previše jer je službeni auto,ali znam da nisu bile neke velike brojke

 

ovo što ti pitaš za polo,ibizu,fabiu, to na žalost nemamo u floti tako da nisam probao

 

ali probao sam jednu ibizu SC 1.9 tdi sa 105 ks...jako lijepo ide

Link to comment
Share on other sites

dali ga mozes, molim te, pitati dali je imao kakvih problema sa autom, tipa neke "djecje bolesti", koliko ga izlaze servisi, koliko je zadovoljan autom?'

 

hvala ti unaprijed!

 

mozda se odlucim za kupnju necega s tim motorom, pa se raspitujem

Link to comment
Share on other sites

nebi uzimao rabljeno nikako, mehanicar sam i vidim kakva sranja ljudi imaju sa autima koje su uzeli pod "servisno" ili "testno" vozilo, a i cijeli zivot se jebem sa rabljenima, uzeo bi novo ispod cekica i gotovo...razumijem sta govoris, a i ja sam sam bio istog misljenja do prije par mjeseci

Link to comment
Share on other sites

e ima razlike između testnog servisnog i "službenog" :D

 

npr. jedna moja kolegica je vozila novu Boru godinu dana i kad je mjenjala auto,svi su se otimali za njen auto jer su znali da je apoteka,da se ona brine o njemu i da je auto tip top,tako da ima i toga

 

ako imaš priliku uzimati novo ispod čekića,ok zašto ne,danas stvano ima svega za kupit

Link to comment
Share on other sites

 

bit će sada dosta vozila sa malo km (službeni - ne svi iz rente,ali ima i jako dobrih primjeraka) za ok lovu,tako da se ne treba zaletavati sa ganc novim vozilima

 

to mislis na aute iz tvoje firme ili opcenito?

ce bit koji u cca stanju kao od navedene kolegice s posla?

Link to comment
Share on other sites

Vozio novog pola TDI 105 ks.

 

Auto ima performanse kao vecina starijih PD101/105 ks ili klasični TDI 110ks.

 

Ima stvarno odličan mjenjač tj omjere. U petoj brzini je na 180 na nekih 3000rpm...mir tišina nevjerovatno.

 

Po gradu između 6-7 litara otvorena cesta 5

Link to comment
Share on other sites

to mislis na aute iz tvoje firme ili opcenito?

ce bit koji u cca stanju kao od navedene kolegice s posla?

 

da,govorim o slućaju iz moje firme (AZ)

 

a gle,možda će i biti,trebalo bi se malo raspitati

 

 

eto jedan primjer,jedan kolega koji je radio u AZ-u prije je imao službenu Ibizu SC tdi,kad je promjenio posao,njegova Ibiza je išla u prodaju,npr auto u startu sa svom opremom je koštao oko 130 kkn,meni su je nudili za cca 85 kkn,auto star godinu dana sa jako malom kilometražom i u vrhunskom stanju. Jebiga ja nisam imao love i nisam se htio upuštati trenutno u bilokakvu kredu,jer je stanje kakvo je.

 

Treba naletiti,raspitat se i tak to.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni na samu pomisao da je VAG prešao s PD na Common Rail se diže kosa na glavi jer sam se dosta vozio u Golfovima i Octavijama s PumpeDuse motorima, i bas su mi bili odlični za voziti. Motor vuče iz niskih okretaja, pa sve do crvenog, dok s Common Rail motorima imam isto tako dosta kilometara, i nisam oduševljen! Velika turbo rupa, nemiran rad motora.... šta ja znam - moje osobno mišljenje

Link to comment
Share on other sites

cr motori su tisi i ugladeniji od pd motora, makar se Pd osim sranja sa diznama pokazao kao jeben motor i koncepcija

 

izgleda da ce se uzimat ibiza st (caravan) sa navedenim motorom, seat u style opremi nudi daleko vise nego konkurencija(fabia, polo)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni na samu pomisao da je VAG prešao s PD na Common Rail se diže kosa na glavi jer sam se dosta vozio u Golfovima i Octavijama s PumpeDuse motorima, i bas su mi bili odlični za voziti. Motor vuče iz niskih okretaja, pa sve do crvenog, dok s Common Rail motorima imam isto tako dosta kilometara, i nisam oduševljen! Velika turbo rupa, nemiran rad motora.... šta ja znam - moje osobno mišljenje

 

ovo je teški FAIL!!!!

 

 

neznam koj PD nema turbo RUPETINU ...

 

Bez uvrede ali CR su odlicni motori za normalnu ekipu kome je auto auto a ne trkača letilica

 

CR nebiš nikad reko da ima toliko snage koliko piše jer je pre linearan od 1750 pa do 4000 isto vuce nema nikakvih zamora cupkanja itd.... i zbog toga jer je spektar ubrzanja dug imaš osjecaj da auto ''neide''

 

Svaki dan vozim u AZ-u ko kolega Viktor s tim da sam i fabio i leona i ibizu vozio sa CR-om i mogu rec sasvim solidan motor....

 

Za sad na servisu ih nema puno osim naših službenih jer se motor uveo malo prije ljeta i jednostavno nestignu ljudi natuč 15k km da bi došli na servise itd...

Link to comment
Share on other sites

Hitrec imas u danasnjem vecernjaku mini test Ibize karavan 1.6 TDI

prociato sam vec strane testove, hvale sve, motor, udobnost, prostornost, potrosnju,jedino spominju kao manu plastike unutrasnjosti koje su ostale na razini starog modela ibize

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...