Jump to content

Atest plina


Recommended Posts

Dakle radi se o sljedecem:

 

Ovih dana idem pogleda jedan autek koji ima plin, ali nema atest. Jel se moze kod nekoga pregledat taj instalirani plin, tj dali ce proc na atestu? da ne kupujem sad auto, a on nemoze proc atest.

 

Nadalje ako netko zna koliko opcenito moze kostat taj pregled, a koliko sam atest plina.

 

Ugradivan je u autocepelinu, a na netu sam nasao svakakve komentare na temu njih, pa ono....

 

raspisite se...

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Dakle radi se o sljedecem:

 

Ovih dana idem pogleda jedan autek koji ima plin, ali nema atest. Jel se moze kod nekoga pregledat taj instalirani plin, tj dali ce proc na atestu? da ne kupujem sad auto, a on nemoze proc atest.

 

Nadalje ako netko zna koliko opcenito moze kostat taj pregled, a koliko sam atest plina.

 

Ugradivan je u autocepelinu, a na netu sam nasao svakakve komentare na temu njih, pa ono....

 

raspisite se...

 

Hvala

mora imat sve papire od ugradnje !!!!!

 

a za cepelin ja imam samo pohvale, ja sam u dva auta ugradio kod njih, jedan je prodan i ima 100+ tkm bez greske i clio kojeg sam prodao frendu ima 50+ i svi rade ko beba bez ikakvog dodatnog poštelavanja i problema :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ako ima originalne papire od ugradnje, rok nije bitan, zato što će ti ugrađivač (afaik) bez problema napisat nove papire sa svježim datumom ugradnje kako bi mogao napravit atest. Jedino pitanje kod te kupovine je ima li čovjek papire od ugradnje.

Link to comment
Share on other sites

ovo je u biti onda dobro, samo da ima papire vlasnik.

 

a sto bi se desilo ako npr vlasnik nema nis od plina, a ja odem do auto cepelina i trazim ih tamo, da je vlasnik npr izgubio papire.

 

pretpostavljam da bi mi oni izasli u susret? ima sanse?

Link to comment
Share on other sites

A što se Cepelina tiče, ugradio sam plin kod njih i već 40 000km radi bez greške. Multipoint naravno.

 

i ja sam ugradio multipoint autronic kod njih, vozim ravno 100 000km sada, pa od njih ne bi vise kupio ni plasticne zlicice za kavu....

ta me firma vise nece vidjet :thumbsup:

 

edit: vidim da si iz rijeke, ja sam radio ovdje u zg.... ne znam jel bitno ;)

Link to comment
Share on other sites

Imao sam nekih jebada sa njima, ali nevažno za ovu temu.

 

i ja sam ugradio multipoint autronic kod njih, vozim ravno 100 000km sada, pa od njih ne bi vise kupio ni plasticne zlicice za kavu....

ta me firma vise nece vidjet :thumbsup:

 

edit: vidim da si iz rijeke, ja sam radio ovdje u zg.... ne znam jel bitno ;)

 

Vidi što sam gore bio napisao. Ugrađivali su mi plin u Lokvama. Tamo im je podružnica.

 

Al kad si već spomenuo i Pave pita.

 

Greškom jednog radnika (nenamjerno naravno) mi je skurena centralina, klapna gasa i neki senzori.

Kad je radio rupu za nosač isparivača, sa borerom je masakrirao žice od motorne instalacije koje su se nalazile ispod nosača akumulatora.

 

Možeš mislit veselja kad je spojio + na aku :D

 

Long story short, bio sam 2 mjeseca bez auta (dobio zamjenski Berlingo) i besplatno ih reklamirao po Rijeci. Ukupni troškovi popravka su bili 15 000 kn.

(Nova centralina 8000kn, novi senzori 1500kn, nova klapna 1000 kn, vučna do Zg-a itd itd.) Da ne spominjem da su još dvije polovne centraline skurili dok nisu otkrili kvar.

 

Ja sam uredno platio koliko je bilo dogovoreno. Sa te strane su bili korektni i nije bilo pokušaja neke muljaže, zajebali su i platili. To što sam izgubio tonu živaca je drugi par rukava.

 

I još sam dobio 4 besplatna servisa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dali kod atesta plina gledaju dali je original motor u autu? Posto razmisljam o ugradnji plina a ugradio sam jači motor, premda se vizualno ne razlikuje :)

 

I kakva je situacija sa policijom i voznjom na neatestiran plin?

 

tnx

 

Da, trebalo bi se gledati. Npr ja imao 2.0 motor i u papirima 1.8(isti je blok), glava isto izgleda, samo je usisna grana drukca. Iz gorice(CVH) poslali da to nije 1.8 motor, pa sam istovremeno atestirao i 2.0. Ista je cijena.

Link to comment
Share on other sites

Da, trebalo bi se gledati. Npr ja imao 2.0 motor i u papirima 1.8(isti je blok), glava isto izgleda, samo je usisna grana drukca. Iz gorice(CVH) poslali da to nije 1.8 motor, pa sam istovremeno atestirao i 2.0. Ista je cijena.

 

A u pm :(

Nemam nikakve papire od novog motora, kaj priznaju uopce za porijeklo i podatke motora?

Link to comment
Share on other sites

700kn, skidanje tablica i onda radit atest za plin i motor tako da bolje to sad rjesavaj dok je regan i mozes se vozit, nego sa vucnom:)

 

Ima ko iskustva sa OMVL instalacijama? Kvaliteta, trajnost itd?

Dobio sam ponudu za ugradnju OMVL instalacije za 9500kn za 3.2 6cil motor, dal je to puno-malo?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...