Jump to content

alu vs crno? svojstva(strojarsko)


Recommended Posts

sic je slozeni oblik i nemozes za njega primjeniti princip

 

" ako uzmem 2 put cvrsci materijal , sic ce izdrzat 2 put vecu silu "

 

lijepo ti je rekao koju normu mora sic za koristenje u autu na javnim cestama zadovoljiti. To je apsolutni minimum. Trkaci sicevi zadovoljavaju i vise od toga. manje progibe za iste sile il iste progibe za vece sile.... sto se tice krutosti.

 

Umjesto da lijepo utipkate u google ECE norme pa vam ispadne

 

http://www.crash-network.com/Regulations/ECE_Regulations/ece_regulations.html#Seats

 

pa odete dolje na siceve i njihovo sidrenje

 

http://www.unece.org/trans/main/wp29/wp29regs/r017r4e.pdf

 

pa u sadržaju vidite di su testiranja i imate tocno opisanu proceduru svih testova.

 

To je kaj sic minimalno mora zadovoljit da bi se mogao ugradit u najvece moguce smece od auta.

 

 

pa sad vidi dali si u mogucnosti zadovoljit to s svojim sicom i po kojoj cijeni.

 

 

il odes u ducan , kupis sic i nemoras gubit vrijeme i novac na to.... i onako ces imat posla s montiranjem sica ak su neki cudni prihvati na autu.

Link to comment
Share on other sites

ne, al kad si vec stavio znaci mi smo u podrucju do tocke E nekog materijala,ovo sto si ti stavio je hookov dijagram za celik,znaci sila do tocek E kad se makne, materijal se vrati u prvobitna polozaj, poslije toga ode u plasticnu deformaciju, a samom konstrukcijom se rjesava zahtjev krutosti jer je modul elasticnosti svih celika isti 210 000, dok cvrstoca nije ide od 200-1500+ N/mm2 ili Mpa, zavisi jel vlacno ili tlacno naprezanje

 

a ono sto ja pitam alfu gdje je granica kad on smatra da je sic elastican ili krut ???

 

znaci kad ga opteretis s nekom silom i on recimo na guzici ima progib od 5mm, e sad je to kruto ili nije ????

 

tko ce to definirati, tu je problem

 

a kad probas Recaro naspram ostalog srota to se drasticno osjeti

Edited by Dominik
Link to comment
Share on other sites

a ono sto ja pitam alfu gdje je granica kad on smatra da je sic elastican ili krut ???

 

nije to mija grana djelatnosti/skolovanja da znam :D

ali sam na svoje oci vidio autostyle skoljku koja je pukla, i da, plasticna je kada

 

koja je vlacna/tlacna elasticnost me ne zanima, ja vise ne kupujem jeftino, samo provjerene stvari (sparco-recaro-sabelt...)

Link to comment
Share on other sites

nema granice Alfa, granica je ona koju si ti odredis

 

ili kad konstruiras komercijalno sjedalo za autoindustriju onda imas normu koju moras zadovoljiti, ali opet u njoj nema granice elasticnosti, jer ju mozes zadovoljiti i elasticnim i manje elasticnim sjedalom

 

kod sjedala ne bi trebalo biti kompromisa, u nekakve kvazi skoljke ne bi sjeo ni na podu

 

Recaro je broj 1 i u auto i u avio industriji

Link to comment
Share on other sites

:doh: utjecaj dimenzija sisa na progib grudnjaka i naprezanje u vlaknima :D:D:D

 

Al treba napraviti onda istraživanje na barem 100 različitih primjera :rofl:

 

 

Gle, sic mora biti siguran ako ti nije svejedno da li ćeš se polomiti ;)

 

Vidio sam preko nekoliko razbijenih auta i pokazalo se da se dobar sic jaaako isplati nakon kršenja....

Tako da nemoj kemijati s takvim sicem jer ti se može dogoditi da se recimo u sudaru omota oko tebe pa ga moraju s flexom odvajati ;)

Link to comment
Share on other sites

ovo neki grudnjak za dvojčicu - trojčicu! :D

kaj se tice sice... ma btk.. to je tak malo vazna stvar glede sigurnosti. sto jeftinije to bolje... pusti sad norme i to... tak nebitno jel bus nedaj boze ostal paraliziran u najboljem slucaju ili ne ak se nedaj boze kaj dogodi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...