Jump to content

Ciscenje armature/plastike


Recommended Posts

Znaci zanima me jel ima neko sredstvo/maramice/krpice za ciscenje armature, one masne sprejeve ne zelim.

 

Znaci nesto sto cist i ajmo rec osvjezava plastiku, ne mislim da se sjaji nego da nego da ocisti plastiku i da bude cista kad se osusi jer kad se cisti obicnom krpicu ostaju tragovi i dalje..

 

Pa ako netko ima iskustva sto i gdje..

Link to comment
Share on other sites

Ovisi ti o autu.

Recimo ja imam tavriju i kod nje se armatura čisti sa uljem castrol gtx3 i najbolje se sjaji. Probo sam sa valvoline al nije to to, dok recimo na trabantu je obratno jer ima čvršcu plastiku a valvoline je meksi...

Na opelu moram sa praskom, jer ima osjetljivu i fino oblikovanu armaturu punu nekih oblih lukova pa je jako osjetljiva i vide se tragovi pa moram bit njezan..

Ima tako nekih caka i cakica na koje treba pazit...

Link to comment
Share on other sites

Ovisi ti o autu.

Recimo ja imam tavriju i kod nje se armatura čisti sa uljem castrol gtx3 i najbolje se sjaji. Probo sam sa valvoline al nije to to, dok recimo na trabantu je obratno jer ima čvršcu plastiku a valvoline je meksi...

Na opelu moram sa praskom, jer ima osjetljivu i fino oblikovanu armaturu punu nekih oblih lukova pa je jako osjetljiva i vide se tragovi pa moram bit njezan..

Ima tako nekih caka i cakica na koje treba pazit...

 

oprosti al zanima me dal koristis Ariel ili Persil

 

hvala

 

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

armorall krpice:thumbsup:

isto tako i za stakla. Netko ih je davno preporučio na Hraweb forumu i zakon su.

 

taj sam. armorall za staklo je bog i batina, stakla budu cista ko suza i ne magle se...samo ih treba u hladu cistit a ne po suncu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

To samu u bmw-u kad idem u trebolov....

Moze se i na mercedesu to koristit kad čistis ukrasnu potkovu.. Vec sam reko da ima tako nekih caka koje bi trebalo znat...

 

Zaboravio si naglasiti da znak na volanu u OPLU poliras s kozicom od speka(onog Adidas sa tri strafte)

 

Tu si mi tajnu odao, sjecas se....jer volis da ti znak munje blijesti u ocima!!!!!!!!!:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...