Jump to content

Paljenje na kleme


Recommended Posts

Da li postoje neka TOČNO određena pravila kod paljenja na kleme, osim naravno da se ne zamijeni plus i minus?

 

Ja sam do večeras mislio da je to vrlo jednostavno dok nismo frend i ja skoro zapalili oba auta.....Ne znam koji se qurac dogodio, moj plus na njegov plus, moj minus na njegovu šasiju, i sve se zdimilo, izgorila izolacija kablova, skurilo mi branik na jednom mjestu, totalni užas......Palio sam auto sa tim istim kablovima prije i nije bilo problema.....

Link to comment
Share on other sites

Zato sam i otvorio ovaj topic, jer sam i ja to radio masu puta i nije bilo problema...Ovo me šokiralo....Nije se odmah sve zdimilo, prošlo je par sekundi kak smo spojili kleme, onda je počelo lagano dimiti i frend veli da se nekaj dimi, i odjednom dima ko u priči, ti Boga, mislio sam da je sve skureno....Auto mi je upalio bez problema poslije hvala Bogu...

Link to comment
Share on other sites

Pa tak kak piše...Probao sam drito na njegov minus, odmah su iskre počele frcati...

pa da tak spojis, plus na plus, minus na minus.. normalno da ima iskri kad postoje dva razlicita potencijala, jedan je slab akumulator, a drugi bolji.

 

koliko sam skuzio ti si klemu spojio negdje na sasiju umjesto na minus..? imas stvarno srece da se nije nesto zapalilo, pa lak na autu ne propusta struju...

Link to comment
Share on other sites

Da li postoje neka TOČNO određena pravila kod paljenja na kleme, osim naravno da se ne zamijeni plus i minus?

 

Ja sam do večeras mislio da je to vrlo jednostavno dok nismo frend i ja skoro zapalili oba auta.....Ne znam koji se qurac dogodio, moj plus na njegov plus, moj minus na njegovu šasiju, i sve se zdimilo, izgorila izolacija kablova, skurilo mi branik na jednom mjestu, totalni užas......Palio sam auto sa tim istim kablovima prije i nije bilo problema.....

 

Napravili ste kratki spoj,isto kao da si spojio + i - jednog akumulatora.

Znači + na + i - na - i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Napravili ste kratki spoj,isto kao da si spojio + i - jednog akumulatora.

Znači + na + i - na - i to je to.

 

zašto je to kratki spoj? kad je cijela šasija minus? recimo meni je minus kondenzatora od muzike cijelo vrijeme bio spojen na šasiju i sve je normalno radilo?

Link to comment
Share on other sites

ovako meni su rekli prvo spojiš - i - kleme onda plus sa plusom, upali se auto koji radi i onda ovaj drugi nakon 10-20 sec tako sam radio već više put i nikad problema, nikada nisam dodavao gas da bi se ovaj drugi upalio apsolutno nikakvih problema

Link to comment
Share on other sites

normalna stvar je staviti minus na šasiju pa ja to radio masu puta... kakve veze ima lak, da je stavio na lakirani dio ne bi uopće zatvorio strujni krug i ne bi se baš ništa dogodilo...

 

Upravo tako, da nismo napravili kontakt nebi se ništa dogodilo....A minus je tak i tak spojen na šasiju, i zato se spaja na šasiju da se izbjegni iskrenje...

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo...

svi spajaju + na + ,i - na -, i to redoslijedom koji misle da je ispravan...naravno pogrešno.

 

Jedna od bitnijih stvari je kabel. Što veći poprječni presjek vodiča, to bolje.

Izbjegavati dugačke 1,5mm2 kablove iz bauhausa (govno).

Paziti da se vozila ne dodiruju.

Spojiti kabel na plus (+) pol prazne baterije;

Drugi kraj spojiti na plus(+) pol ispravne baterije;

Spojiti minus (-) pol na ispravnu bateriju;

Drugi kraj spojiti na metalni (neizolirani dio šasije) ili najbolje na blok motora vozila kojemu dajemo struju;

Pokrenuti motor davatelja struje, a potom i vozilo koje ne možemo pokrenuti.

Kablove odspojiti obrnutim redoslijedom.

Edited by Bagi
Link to comment
Share on other sites

plus na plus minus na minus... jer iako se piše da elektroni idu od plusa minusu..

idu od minusa ...

tak da prvo plusice

 

ne spaja se zbog toga prvo plus :D

 

prvo spojis plus na plus, onda spojis minus na auto koji radi i nakon toga spajas minus na auto koji zelis upaliti. Takav je redosljed jer moze doci do iskre, a od nje aku na autu koji radi moze eksplodirati :)

Link to comment
Share on other sites

isto vrijedi jer se pretpostavlja da se ispravan auto dopeljao do neispravnog. Uglavnom, kad se akumulator puni stvara plin neki koji eksplodiradi moze i koje se moze zadrzati pod poklopcem iako je auto ugasen prije sat vremena...

Link to comment
Share on other sites

a ako se sve prvo spoji a tek onda pali auto?

 

Lako se dogodi da ne upalis auto :D

 

akumulator jaci ce podijeliti potencijal sa slabijim i pri tome izgubiti snagu, zato se recimo i drzi lagano upaljen auto i to na gasu kada se auto s praznim akumulatorom pokusava pokrenuti.

Link to comment
Share on other sites

neznam ja o cem vi svi baljezgate svi spomenuli sve i to 100puta...

 

jedino zasto se auto plai je da se podigne napon na 14.4 tj 13.x V i da se lakse drugi auto upali...

 

minus je najbolje spojiti na blok motora ili na - klemu na autu... vi ste najvjerojatnije spojili na poluociscen dio na limu, te nije bio dobar kontakt usljed cega se je desio pad napona, i pocela je tec velika struja kroz kabel, i najvjerojatnije kabel si kupion nesto tipa 2-5mm2 presjeka...

 

odes u elku kupis 16mm2 kabel cca 20kn metar i sam napravi kabel za paljenje... i stavis na njega osigurac od 60A... (da eliminiras otencijalne budale koje se koriste tvojim kablom, i tvojim autom za paljenje svojega)

 

presjek kabla bi za takve stvari trebao biti oko 10mm2 jer auto u startanju potegne dosta struje...

Link to comment
Share on other sites

Za ne povjerovati kolika kolicina ne poznavanja osnova o strujnim krugovima u jednom threadu :blink::doh:

 

Minus je spojen na shasiju auta. Iz tog razloga se i skida prvo minus klema kod odspajanja akumulatora (da se kljucem ne izazove kratki spoj izmedju dvije tocke razlicitog potencijala).

 

Kod spajanja, vrijedi pravilo "od trosila prema izvoru". Dakle, prvo auto koji je potrebno upaliti, a onda na upaljeni auto (koji je upaljen iz razloga da alternator odrzi potrebnu voltazu, te da ukupno opterecenje na pun akumulator bude manje).

 

Slazem se sa Tommekom da ste vrlo vjerojatno koristili los kabel, ili ste u brzini ipak zamjenili + i - (ili ste pak uspjeli sa plus klemom taknuti i dio sasije) :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kod spajanja, vrijedi pravilo "od trosila prema izvoru". Dakle, prvo auto koji je potrebno upaliti, a onda na upaljeni auto (koji je upaljen iz razloga da alternator odrzi potrebnu voltazu, te da ukupno opterecenje na pun akumulator bude manje).

 

a ti znas iz tih svojih osnova da akumulator moze eksplodirati od iskre koja se stvori kad spaajs klemu? Zbog tog se prvo auto koji radi spoji da ne zaiskri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...