Jump to content

cod kljuca clio II


Recommended Posts

To onda nema veze sa ključem ili bilo kojim elementom blokade paljenja ako auto uredno vergla.

 

Onda su nas tvoji pajdasi jos jednom prevarili... bando jedna lopovska!

 

kao ni voznja na grobniku s garancijom ....

 

dalje cekam odgovore

 

:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

nemoj samo ici u ovlasteni... meni su hjeli preventivno sve releje promjenit :-)

prvo su rekli oba kljuca su vam otisla treba oba narucit i zato nece palit..rekoh ajmo NEEEE....

uzeo samo jedan....i kad sam dosao po auto upalio ga sa starim kljucem.... tu su mi rogovi narasli

pitam ih kako to da auto pali na kljuc za koji ste vi rekli da neradi.... pa kolega je malo lemiio spojeve tako da imate i drugi kljuc.......:-).... tu su mi drugi put narasli rogovi

onda je auto radio sve dok nisam doma dosao...ugasio i probao opet upalit s novim kljucem i naravno nista...

onda su 5 dana testirali auto...i tad su skuzuili da je do modula paljenja.....

auto bio kod culaka u dugom selu.... mislim da je modul paljenja bio oko 2k kn

 

mislim da je najbolje nac nekoga da totalno ubije blokadu paljenja

ko jos krade te Renfaulte....

Edited by Jambo
Link to comment
Share on other sites

Susreo sam se dva puta sa IDENTICNIM problemima na Clijačima, najjeftinije rjesenje je bilo micanje kod kljuca posto su oba auta imala kvazi alarme, a i ovo sto Jumbo kaze, tko jos Renaulte krade :)

Dakle, moj savjet, javit se Drndaku ili nekom drugom tko to moze rijesiti i skinuti kod kljuca. Budem ti pitao poznanika gdje je to rijesio ako zelis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...