Jump to content

Golf 3 GTI - ne ide kad se ugrije


Recommended Posts

Mislim da je to jednom davno imao Nađ i bilo je nešto oko mjerača protoka zraka ... pitaj njega

 

Na to sam i ja posumnjao odmah samo nemogu nigdje naći neki pa da isprobam.

I da, na motoru je napravljena generalka ako to šta znaci.

Link to comment
Share on other sites

Nije, on ima 16v, taj ni nema maf :)

 

...sad sam tek povezo šta si reko :) već sam te krenuo ispravljat da ti imaš 16v, a ne on :D

 

Onda ko da nisam niš ni reko, al se sjećam dok si se svađo s autom po cesti je prdeko, nije išo, nisi smio klimu palit i sl .. :D

Edited by Markus
Link to comment
Share on other sites

...sad sam tek povezo šta si reko :) već sam te krenuo ispravljat da ti imaš 16v, a ne on :D

 

Onda ko da nisam niš ni reko, al se sjećam dok si se svađo s autom po cesti je prdeko, nije išo, nisi smio klimu palit i sl .. :D

 

 

Ma da vakumi su curili, to su na njemu bolestine...

Link to comment
Share on other sites

To bas ako si srece kao ja, jer inace to nema veze sa temperaturom, kod mene je imalo jer se crijevo dok se sve pod haubom ugrije prezelucilo pa je pustalo, a na curenje vakuma je ovaj alergican.

Pogledaj ali nije to do toga ako ti se javlja samo dok se ugrije.

Link to comment
Share on other sites

To bas ako si srece kao ja, jer inace to nema veze sa temperaturom, kod mene je imalo jer se crijevo dok se sve pod haubom ugrije prezelucilo pa je pustalo, a na curenje vakuma je ovaj alergican.

Pogledaj ali nije to do toga ako ti se javlja samo dok se ugrije.

 

Jel znaš ti kojeg dobrog majstora u VT i okolici da bi znao složit to kak treba?

Gdje ti radiš auto?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...