Jump to content

Poliranje šajbe (vjetrobranskog stakla) ili sl.


Recommended Posts

Ovakva je priča, kad sam uzeo auto stavio sam odmah na njega Bosch aero twin i nakon par dana mi je jedan brisač već počeo radit crte po staklu...prvo sam mislio da se nakupilo neke grublje prašine..očistio gumice ali i dalje isto, nakon proklinjaja spomenutih brisača nije mi dao vrag mira i išao sam pratit crtu koju ostavljaju da fakat vidim razlog i našao ga. Na donjem djelu šajbe imam 3 piknjice male izbočine jedva vidljive ali se osjete na dodir koje su naravno "poderale" metlice, vjerojatno su nastale kod nekog "majstora" u radioni koji je vario nešto...sad me zanima jel ima lijeka za to...jel postoji neka vrsta brušenja ili poliranja jer mi se ne isplati stavljat nove brisače dok to ne "speglam" nekak...po mogučnosti DIY ali nije nužno :huh:

Link to comment
Share on other sites

ja sam zvao autostaklo centar u špansko, i oni su mi rekli da to ne rade jer šajba od poliranja dobije "dioptriju", odnosno ne bude glatko ko prije i izobličuje sliku...

 

a moja je sva izgrebana jer je bivši vlasnik strugao led i svu ej izrebao, izgleda ko paučina po njoj... :(

Link to comment
Share on other sites

Ervine, zamjeni šajbu ... manje te košta nego još dva kompleta brisača i nova šajba koja će ti tak i tak trebat kad ovu sjebeš do kraja :)

ili idi do Bjelice pa vidi šta on kaže, on neš kao sa šajbama radi ... sam ak radi to ko lim onda nemoj :D

Link to comment
Share on other sites

Brba tu s foruma polirao stakla. Valjda on zna nesto o tome

 

nije :D

 

isprobao sa svacim, brusio i svašta nešto al nista nije bilo kak treba :D

 

dobio i neku super duper skupu pastu iz njem od lika koji radi u porscheu i kifla :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...