Jump to content

Reparacija felgi?


jabolchica

Recommended Posts

Jesi ziher da je oko 200 kn? Jer ako je, to je sasvim okej cijena (danas sam pričala na telefon sa jednim forumašem, pa mi je spominjao cifru kod Krune od 500-tinjak kn, što mi je "malo" too much). :D

 

I još jedna stvar: felge su mi KATASTROFA prljave, toliko prljave da zmazanoća nejde dolje ni miniwashom, ni četkicom za zube, ni spužvicom, ni ne znam ni ja s čim. Jel mu se mogu uopće donjet donekle čiste felge?! Mislim, da se ne zbrukam. :D

EDIT: Možda je malo mutavo pitanje, al nikad nisam nosila felge na reparaciju, tak da fakat nisam u toku. :D

Edited by jabolchica
Link to comment
Share on other sites

Strojna obrada Žuga.

 

Savršeno i povoljno radi...

 

Nitko ti neće znati reći cijenu popravka dok ne vidi felge i što točno želiš...

 

To ti je isto kao da ja tebe nazovem i kažem trebao bi prijevoz stoke :P

ne kažem ti ni otkuda do kuda, niti koliko je ima za 2,3 kamiona itd... :D

Link to comment
Share on other sites

Strojna obrada Žuga.

 

Savršeno i povoljno radi...

 

Nitko ti neće znati reći cijenu popravka dok ne vidi felge i što točno želiš...

 

To ti je isto kao da ja tebe nazovem i kažem trebao bi prijevoz stoke :P

ne kažem ti ni otkuda do kuda, niti koliko je ima za 2,3 kamiona itd... :D

 

di se nalazi taj i imas kakav kontakt broj?

Link to comment
Share on other sites

Kome dati auto s felgama (posto nemam drugi komplet da ove skinem :) ) da prekontrolira felge i ako treba malo poravna, prelakira ili plastificira u srebrnu boju i naravno to napravi u nekom razumnom roku od nekoliko radnih dana!????

 

Imo neko ideju?

Link to comment
Share on other sites

Ivona ja sam mislio da trebas samo poravanat ako je spigana !

 

neznam koja je cijena da felga bude ko nova ako kažu 400 moze bit da je 400

samo me zanima kak ce pogodit da je iste boje i sve ko i stare ?

 

Ma nije niš spigano. Ogrebotine i to je to.

A kaj se boje tiče, ako radi sve 4, tak mi je svejedno da li će biti ista kao i prije ili nijansu svijetlija/tamnija. Nije neki bed.

 

Što ti se prljavštine tiče, ovo skida i boga i vraga.

 

supermafrasol.jpg

 

Meni su felge nakon pranja izgledale kao da su iz tvornice izašle.

 

Samo ne smije ić na goli aluminij.

 

Nego? Kak se to koristi?

 

Moram prvo otić do vulkanizera da mi skine gume s njih, pa brijem da ću ih otfurati Svigu na čišćenje. Niti se imam vremena zajebavati s tim, a bogme nemam ni volje. :dry:

Link to comment
Share on other sites

Moja preporuka za ovog od Crnića. Kad je meni ono buraz kresnuo auto trebalo je malo poravnat felge i stvarno je odradio IZVRSTAN posao za super cijenu (više se ne sjećam kolko ali je bilo povoljno!)

 

 

Strojna obrada Žuga 01/2950-331

 

Dodajte ga slobodno na fejsu... :thumbsup:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001580653619

 

Tu se vidi gdje se nalazi i pohvale... :D

http://www.myhraweb.com/showthread.php?t=8498

Link to comment
Share on other sites

ja i moj frend nemamo bas super iskustva s krunom, u isto vrijeme nam je ravnao, lakirao i polirao felge. od svega toga samo su moje felge ispale ravno, njemu ih je jos naknadno ravnao jer je frend isao reklamirat. polakirane nisu ni moje ne njegove kak spada a njegovo poliranje (na zalost) ja ni nebi nazvao poliranjem. dogovorena cijena za moje felge je bila 2000kn i kad sam doso po njih kaze mi, nije mi bas dobro uspjelo poliranje pa cu ti uzet 1600, nije mi se dalo s njim natezat pa sam mu platio i felge odlucio polirat sam.

Link to comment
Share on other sites

Nego? Kak se to koristi?

 

Moram prvo otić do vulkanizera da mi skine gume s njih, pa brijem da ću ih otfurati Svigu na čišćenje. Niti se imam vremena zajebavati s tim, a bogme nemam ni volje. :dry:

 

Razrijediš 50-50 i našpricaš po felgi, pričekaš cca 5 min i sa miniwashem ispereš.

 

Ja gore umjesto čepa zašarafim onu špricu što imaju tekućine za stakla.

 

Kako oćeš....

Link to comment
Share on other sites

niti ja nemam dobra iskustva s krunom.....

 

par puta mi je ravnao felge i nisam zadovoljan.... a uz to nije najpovoljniji bio..

 

tak da ja kod krune više neidem.....

 

 

2 apple: pa ako su ti felge ravne tj. nisu spigane... lakiranje ti odradi svaki bolji lakirer(kažem bolji..ako želiš da bude tip-top)

btw imaš dobrog lakirera u tvojoj "blizini"(klinča selo tamo kod benzinske, Miro)

 

inače ja svoje felge na popravak/ravnanje furam u sv.nedjelju... mislim da se čovjek zove Slavek.. i jako sam zadovoljan cijenom i uslugom ;) ako trebaš broj od Slaveka ili Mire javi se

 

nakon njegovog posla felgu ne moram svakih malo gumu pumpati, za razliku od Kruninog posla...a da ne pričam na kaj mi felga ličila nakon Kruninog "popravka".... tak da Kruno.. ne hvala

 

P.s. ja ti s karavanom mogu prebaciti felge kad budeš trebala...

Link to comment
Share on other sites

A jel tko zna jel ti tipovi "čekičaju" felge ili ih zagrijavaju, pa ravnaju na stroju?

 

Navodno je "pravo" ravnjanje felgi tako da se zagriju u toj pečnici na xxx stupnjeva, pa ih valjak pegla dok se ne poravnaju? Ja bih isto htio svoje urediti za sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...